خدمات پس از فروش

همواره قادر خواهید بود تا با مراجعه به سامانه های زیر از خدمات بیشتر گروه بهسا، بهرمند شوید. یک انجمن کامل برای پاسخگویی به پرسش های بی انتها همراه با یک سامانه مدیریت فروش و خدمات پشتیبانی ویژه مشتریان بهسا، ما همواره در کنار شما باقی می مانیم. بهسا بهانه ای برای حضور در جمع “موفق‌ها” است.

gh
شبکه های اجتماعی بهسا

گروه بهسا یک مجموعه غیر انتقاعی است که با حمایت و انرژی مثبت شما پایدار خواهند ماند. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا بروز ترین های تکنولوژی را در بروز رسانی های بهسا شاهد باشید. البته آفرهای ویژه ای برای علاقمندان قرار خواهد گرفت!

ما را دنبال کنید
 امروز : یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸                                                                                     

تولید ویندوز اپلیکیشن

ویندوز اپلیکیشن های محبوب

اگرچه دنیای وب اپلیکیشن و موبایل اپلیکیشن ها، همواره سر و صدای زیادی به راه می اندازد اما دنیای نرم افزارهای پایدار بر بستر PC یا تحت شبکه، هنوز انتخاب اول بسیاری از کسب و کارهای پر ترافیک است. آنچه بیشتر به محبوبیت های این دست نرم افزارها می افزاید، فریم ورک ها، اکستنشن ها، سرعت انتقال داده و پایداری بیشتر نسبت به وب و موبایل اپلیکیشن ها است. نرم افزارهای بر بستر PC عموماً بروی سیستم عامل های مایکروسافت ویندوز عرضه می شوند. این دست نرم افزارها با زبان #C و خانواده C ارایه می شوند. بستر بانک اطلاعاتی نرم افزارهای مبتنی بر PC غالباً بانک های اطلاعاتی پایه تا پیشرفته محصول مایکروسافت (access ~ SqlServer) است. سرعت پیاده سازی این نرم افزارها به دلایلی همچون، رابط کاربری و کد نویسی در محیط نرم افزار ویژوال استدیو، عدم وجود نگرانی جهت بکارگیری فریم ورک های Net. بیشتر است. گروه بهسا، دارای یک خط تولید مجزا جهت، تولید ویندوز اپلیکیشن های دلخواه مالی و عملیاتی است. همچنین با استفاده از بروزترین تکنولوژی ها همکنون قادر به ارایه نسخه های ویندوز، مکینتاش و لینوکس بر پایه کتابخانه های زبان سطح بالای جاوا خواهیم بود. در ادامه،‌در این خصوص بیشتر توضیح داده خواهد شد.

دسترس پذیری و پایداری

نرم افزارهای مبتنی بر PC و ویندوز اپلیکیشن ها عموماً به دلیل پایداری بالا در مراکز دولتی و خصوصی بکارگیری می شوند. مانند سایر نرم افزارها، در بکارگیری داده های پویا، بانک های اطلاعاتی و قابلیت های ویژه ای همچون ارایه وب سرویس و بکارگیری امکانات و قابلیت های سایر محصولات مایکروسافت، از محبوبیت نسبی خوبی برخوردارند. پروژه های ویندوز اپلیکیشن، با بروزترین نسخه های نرم افزار ویژوال استدیو آماده سازی می شوند و در ارایه رابط کاربری، از انعطاف خوبی برخوردارند. آیتم هایی که پیش‌تر در زبان های برنامه نویسی دیگر تولید کننده را با زحمات زیادی روبرو می‌ساخت، امروزه به لطف توسعه دهنده گان بی شمار و اکستنشن های فوق العاده، دسترس پذیر تر شده اند و در کسری از زمان در اختیار توسعه دهندگان بعدی قرار خواهند گرفت. تولید ویندوز اپلیکیشن، بعد از نیازسنجی اولیه در مرحله تحلیل پایگاه داده و طراحی رابط کاربری قرار خواهد گرفت و تست اولیه، همواره با نتایج رضایت بخشی زمان کمتری به خود اختصاص خواهد داد.