خدمات پس از فروش

همواره قادر خواهید بود تا با مراجعه به سامانه های زیر از خدمات بیشتر گروه بهسا، بهرمند شوید. یک انجمن کامل برای پاسخگویی به پرسش های بی انتها همراه با یک سامانه مدیریت فروش و خدمات پشتیبانی ویژه مشتریان بهسا، ما همواره در کنار شما باقی می مانیم. بهسا بهانه ای برای حضور در جمع “موفق‌ها” است.

gh
شبکه های اجتماعی بهسا

گروه بهسا یک مجموعه غیر انتقاعی است که با حمایت و انرژی مثبت شما پایدار خواهند ماند. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا بروز ترین های تکنولوژی را در بروز رسانی های بهسا شاهد باشید. البته آفرهای ویژه ای برای علاقمندان قرار خواهد گرفت!

ما را دنبال کنید
 امروز : یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸                                                                                     
تصویر آلت

درخواست نسخه آزمایشی

جهت مشاهده نسخه آزمایشی فرم زیر را تکمیل فرمایید.

نسخه آزمایشی نرم افزار بهسا، یک نسخه راه اندازی شده از نرم افزار بروی یک سرویس میزبانی اشتراکی است. روزانه افراد، شرکت ها و سازمان های زیادی از طریق تکمیل فرم درخواست مشاهده نسخه آزمایشی، فرم زیر را تکمیل و در نوبت ارایه نسخه آزمایشی قرار خواهند گرفت. تلاش واحد روابط عمومی گروه بهسا، همواره ارایه سرویس در نزدیک ترین زمان ممکن جهت بررسی درخواست دهندگان است. بدین منظور، بعد از دریافت اطلاعات شما و پس از استعلام اولیه، در زمان از پیش تعریف شده و ظرف مدتی که حدود ۱۲ ساعت برآورد شده است، امکان ارایه نسخه آزمایشی نرم افزار به درخواست دهندگان وجود دارد.

 

آنچه مسلم است، البته مشاهده نسخه آزمایشی نرم افزار ظرف ۱۲ ساعت، بدون پرزنت توسط کارشناسان، منجر به بازدید ناقض شما از کلیه امکانات است. لذا، چنانچه زمان ارایه نسخه آزمایشی، متناسب با زمان بررسی اولیه شما نبود، کافیست در فرم زیر، درخواست مجدد همراه با پرزنت را مطرح فرمایید.

 

فرم درج شده در زیر، در سه قسمت (تب مجزا) اطلاعات اولیه شخص تکمیل کننده، اطلاعات شرکت یا سازمان درخواست دهنده و در نهایت اطلاعات تکمیلی و نحوی درخواست شما مطرح شده است. لطفاً اطلاعات درخواستی را با دقت تکمیل فرمایید. هرگونه عدم تکمیل اطلاعات فرم زیر منجر به عدم بررسی کارشناس مربوطه خواهد شد. مجدداً لازم به توضیح میداند، اطلاعات درج شده در فرم زیر، به صورت امانت نزد گروه بهسا، نگهداری خواهد شد و قبل از ارایه نسخه آزمایشی، گروه بهسا امکان سنجی و استعلام لازم را از مجموعه اطلاعات درج شده، انجام خواهد داد. از همکاری شما سپاسگذاریم