خدمات پس از فروش

همواره قادر خواهید بود تا با مراجعه به سامانه های زیر از خدمات بیشتر گروه بهسا، بهرمند شوید. یک انجمن کامل برای پاسخگویی به پرسش های بی انتها همراه با یک سامانه مدیریت فروش و خدمات پشتیبانی ویژه مشتریان بهسا، ما همواره در کنار شما باقی می مانیم. بهسا بهانه ای برای حضور در جمع “موفق‌ها” است.

gh
شبکه های اجتماعی بهسا

گروه بهسا یک مجموعه غیر انتقاعی است که با حمایت و انرژی مثبت شما پایدار خواهند ماند. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا بروز ترین های تکنولوژی را در بروز رسانی های بهسا شاهد باشید. البته آفرهای ویژه ای برای علاقمندان قرار خواهد گرفت!

ما را دنبال کنید

نرم افزار مدیریت فرآیند | نرم افزار حسابداری آنلاین | بهسا

با امکانات پیشرفته بهسا بیشتر آشنا شوید

امنیت دسترسی ها در بهسا + تخفیفات ماه رمضان

مدیریت پیشرفته دسترسی های سیستمی در بهسا

امنیت مولفه اول در انتخاب نرم افزارهای تحت وب، است. اگرچه همواره امنیت مغوله ای نسبی قلمداد شده است اما می توان این مولفه را به دو بخش تقسیم کرد.

– امنیت نرم افزار : در مقابل ورود به سیستم از خارج از سازمان، انواع نفوذ و آسیب رسانی به داده ها و سرور

– امنیت داده ها : در مقابل با تنظیمات دسترسی، تاریخچه عملکرد و رخدادهای سیستم و آمار برداری ها

در نرم افزار بهسا، علاوه بر رعایت استانداردهای پیشرفته امنیتی جهت عدم امکان دسترسی با انواع قفل های نرم افزاری و سخت افزاری، بر بسترهای آنلاین و آفلاین، راهکارهایی جهت بکارگیری حداکثری مولفه های امنیتی در نظر گرفته شده است. پیرامون امنیت داده ها، علاوه بر ثبت پیشرفته رخدادهای سیستم در هر ماژول بواسطه وب سرویس، افراد و ربات های تولید شده با نرم افزار، قلمروی دسترسی سیستمی به صورت کامل پوشش داده شده است که در این مقاله قصد معرفی آن را داریم.

مدیریت دسترسی های نرم افزار بهسا، نه تنها مطابق با استانداردهای نرم افزاری بر عملکرد ماژول ها مبنی بر کاربران قابل مدیریت است، بلکه قلمرو ها در فیلترهای متعددی پوشش داده شده اند. همانطور که مطلع هستید و البته مشهود است، قادر خواهیم بود تا با تعریف سازمان، شرکت های دلخواه را تعریف کنیم و شعبات متعدد را در سیستم ذخیره نماییم. آنچه مسلم است هر کدام از این شعبه ها دارای گروه های کاربری و کاربران به تعداد دلخواه خواهند بود و قادر خواهیم بود تا آنها را به صورت دلخواه توسعه دهیم. امکان دسترسی های پیشرفته بهسا، علاوه بر بکارگیری قلمروهای سازمان، شرکت، شعبه، گروه های کاربری و کاربران، دست شما را برای اعمال محدودیت بر مبنای زمان (تاریخ و ساعت) به میزان دلخواه باز خواهد گذاشت.

این قسمت که همانطور در تصاویر پیوست شده مشخص است، این قلمروها را، در بین پارامترهای ایجاد، ویرایش، نمایش و حذف در فرم های نرم افزار یاری خواهد کرد و به نوبه خود، فعالیتی امنیتی در درون سیستم و در سطحی پیشرفته قلمداد خواهد شد.

تخفیفات ویژه ماه مبارک رمضان ۱۳۹۸

واحد فروش گروه بهسا در نظر دارد تا نسبت به ارایه بسته های نرم افزاری و خدمات استقرار در ماه مبارک رمضان، اقدام نماید. این بسته ها برای ۳۰ مشتری آماده سازی شده است. بازه های تخفیفی شامل ۴۰ درصد تخفیف برای خرید لایسنس نرم افزار برای ۱۰ متقاضی اول، ۳۰ درصد تخفیف برای خرید لایسنس نرم افزار بهسا برای ۱۰ متقاضی دوم و ۲۰ درصد تخفیف برای خرید لایسنس نرم افزار بهسا برای ۱۰ متقاضی سوم خواهد بود و فرصتی جهت تهیه نرم افزار بی نظیر بهسا ویژه شرکت ها و سازمان های ایرانی خواهد بود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید قادر خواهید بود تا در ساعات اداری با شماره : ۰۲۱۹۵۱۱۸۴۸۷ تماس برقرار فرمایید.

نمای ظاهر سیستم تعیین دسترسی

نبض کسب و کار آنلاین شما با نرم افزار یکپارچه ساز بهسا

ارسال نظر

بیست − 10 =