ناحیه کاربری دفتر مرکزیدفتر مرکزینمایندگی اصفهان شنبه تا چهارشنبه ۱۰ الی ۱۸ | خیابان شریعتی. خیابان مقدم. شماره ۷۹ شنبه تا چهارشنبه ۱۰ الی ۱۸ | خیابان نظرمیانی. مجتمع پانیذ. واحد۴۷
Persian English
Tel / تلفن:
۴۳۸۴۰۲۱۲ (۲۱) ۹۸+
SMS / پیامک:
۹۸۳۰۰۰۷۴۷۷۷۱+
Email / ایمیل:
info@behsaa.com
مشاوره در تلگرام

قوانین و مقررات

خریدار گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از محصولات و خدمات گروه بهسا به دقت ملاحظه فرمایید.

لازم میدانیم به اطلاع شما خریدار گرامی برسانیم که گروه بهسا یک مجموعه و شخصیت حقوقی میباشد نه یک شخص و یا فرد حقیقی. از این رو شما با خرید محصولات گروه بهسا قوانین قوانین استفاده از محصولات این مجموعه را قبول نموده اید. ورود کاربران به وب‏‌سایت گروه بهسا هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط گروه بهسا به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از محصولات ، سرویس‌‏ها و خدمات این گروه است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های گروه بهسا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر و رعایت قانون کپی رایت است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های گروه بهسا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات گروه بهسا اقدام نماید.

قوانین پشتیبانی محصولات
محصولات ارائه شده در گروه بهسا همگی به صورت اختصاصی تولید شده و هیچ کدام کپی شده و یا نال شده نمیباشند و همچنین محصولات تولید شده در گروه بهسا حداقل بیش از ۵ بار توسط واحد فنی تست شده و بدون مشکل ارائه میشود و در صورت بروز مشکل و یا گزارش مشکل در اسرع وقت بروز رسانی ارائه میشود. و به صورت رایگان در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

خریدار گرامی پشتیبانی رایگان محصولات گروه بهسا متعاقباً در فاکتور فروش ذکر خواهد شد و در صورت عدم ذکر در فاکتور ارایه شده سامانه my..behsaa.com فقط به مدت ۷ روز از تاریخ خرید انجام میگردد. بعد از آن تاریخ به درخواست های پشتیبانی با اخذ هزینه پشتیبانی پاسخگویی خواهد شد. همچنین پشتیبانی رایگان یعنی راهنمایی و توضیحات لازم در رابطه با امکانات نرم افزار جهت استفاده خریدار از محصول خریداری شده میباشد. سایر پشتیبانی های مدت دار نیز شامل این چرخه خواهند شد. لازم به ذکر است حداقل زمان پاسخگویی آنلاین، ۴۸ ساعت بوده و در صورت وجود اختلال در نرم افزار، موضوع به صورت کامل بررسی و نسخه رفع کننده ایراد، ارایه خواهد شد. این زمان نیز متعاقباً توسط گروه بهسا و کارشناس بخش مربوطه اعلام میگردد.

گروه بهسا متعهد میباشد محصولات ارائه شده طی بسته بندی و پکیج های ارایه شده ارایه نماید. بدیهی است تهیه و یا سفارشی سازی محصول، شامل هزینه خواهد بود و هیچ گونه امکان سفارشی سازی به خواسته خریدار، به صورت رایگان انجام نخواهد شد. مد نظر میباشد، بهسا به طور کاملا صد در صد صحیح کار می نماید، این موضوع بارها تست شده و در صورت درخواست بروز مشکل در هنگام نصب، تمامی ایراد ها متوجه سرویس های استقرار یافته خریدار است. هر گونه خدمات راه اندازی نرم افزار (که با اخذ هزینه انجام میگردد)، شامل پشتیبانی قطعی نصب است نه پشتیبانی از سرویس میزبانی یا سایر سیستم های راه اندازی شده بروی هاست خریداری شده ی مشتریان.

گروه بهسا موظف به آموزش و یا مدیریت امور کسب و کار و حسابداری شما نمیباشد. و به درخواست های آموزشی به هیچ عنوان پاسخگویی نمیشود. مراحل استفاده و راه اندازی نرم افزار به صورت کامل فارسی بوده و استقرار پروژه ها، بارها آزمایش گردیده است. لذا در صورت بروز هرگونه مشکل، شرایط سرویس میزبانی و دامنه و سرویس های امنیتی خود را بررسی و برای سرویس دهنده هاست خود، ارایه نمایید. به درخواست های پشتیبانی که به غیر از سامانه پشتیبانی (my.behsaa.com) ارسال شود از جمله تماس های تلفنی و یا ایمیل شرکت ترتیب اثر داده نخواهد شد.

هزینه پرداختی شما در حین خرید ، صرفا مبلغ خرید محصول ارائه شده از طرف گروه بهسا میباشد که با عنوان حسابداری و انبارداری تحت وب نامیده ومیشود و هیچ ربطی به خدمات پشتیبانی شرکت نداشته و شرکت هیچ تعهدی از بابت پشتیبانی رایگان ندارد و در صورت لزوم و بررسی مسئولین فنی جهت ارائه خدمات خاص هزینه اخذ خواهد شد. مگر اینکه در فاکتور ارایه شده، خدمات پشتیبانی (نه آموزش) رایگان ذکر شده باشد.

به خریدارانی که کپی رایت گروه بهسا را از محصول حذف نمایند به هیچ عنوان خدمات پشتیبانی ارائه نمیشود و به بلک لیست شرکت افزوده خواهند شد. خریدار میتواند با پرداخت هزینه کپی رایت و خرید لایسنس درخواست تغییر کپی رایت محصول را ارسال نماید. شایان ذکر است هرگونه تغییر در کدهای کپی رایت و یا حذف باعث اختلال و مشکلات در قالب از جمله از کار افتادن اکثر امکانات قالب میشود.مطابق قوانین گروه بهسا هزینه حذف نام و لینک گروه بهسا ۵۰۰ درصد قیمت محصول خریداری شده است.

حداقل زمان پاسخگویی به درخواست های پشتیبانی ۴۸ الی ۷۲ ساعت کاری میباشد. و به درخواست های خارج از ساعات کاری و روز های کاری در ساعت و روز کاری پیش رو پاسخگویی خواهد شد. ساعات پاسخگویی و کاری واحد پشتیبانی روزهای غیر تعطیل شنبه تا چهارشنبه ۱۰ الی ۱۶ و پنجشنبه ها ۱۰ الی ۱۲ میباشد.

کلیه خریداران محترم، و واحد پشتیبانی ملزم به رعایت احترام ، اصول و ادبیات پشتیبانی و مشتری میباشد. از این رو به درخواست های پشتیبانی که حاوی توهین ، دستور ، تمسخر ، بی ربط با موضوع ، آموزش باشد و یا با حروف فینگلیش ارسال شود به هیچ وجه پاسخگو نبوده و تیکت مربوطه در حالت بسته شده قرار خواهد گرفت.

هرگونه درخواست مبنی بر تغییرات نرم افزار از حالتی که بهسا آن را ارائه نموده جزو خدمات سفارشی سازی محسوب شده و این موارد بعد از بررسی وتایید واحد فنی مبنی بر امکان بود و یا نبودن تغییرات درخواستی با اخذ هزینه و زمان کاری لازم امکان پذیر میباشد.

هرگونه مشکلات مربوط به هاست ، نوع هاست ، قطعی هاست ، مشکلات دامنه ، ناساز گاری قالب با هاست مشتری ، مشکلات سیستم مدیریت محتوا ، قدیمی بودن نسخه پی اچ پی و سورس گاردین ، آپدیت سرور ، دست کاری کد ها و فایل های محصول از طرف مشتری و غیره … جزو خدمات پشتیبانی نمیباشد . و لطفا از ارسال درخواست ها در این موضوعات خودداری نمایید. همچنین به درخواست های پشتیبانی که تحت لوکال هاست راه اندازی شده اند، ترتیب اثر داده نمیشود و جزو خدمات پشتیبانی نمیباشد.

حق کپی رایت و خرید لایسنس:
همه محصولات گروه بهسا از مرحله نخست طراحی گرافیک تا اجرا و تبدیل به محصول تحت وب بهسا به صورت اختصاصی بوده و ایده و راهکار ارایه آن برای گروه بهسا محفوظ میباشد . طبق قوانین رعایت حقوق مو‌ٔلفین جمهوری اسلامی ایران حق شکایت و پیگیری از متخلفین را دارد.

محصولات گروه بهسا حاوی کپی رایت شرکت و لوگوی بهسا در قسمت فوتر میباشد. هرگونه حذف ، دست کاری و ویرایش کپی رایت و لایسنس گروه بهسا از جانب خریداران طبق قوانین شرکت مجرم شناخته شده و به لیست سیاه شرکت افزوده خواهد شد. بر اساس مصوبه مندرج در این قوانین از ارائه هرگونه خدمات پشتیبانی معذور بوده و از دریافت نسخه های آپدیت و بروز محصول محروم خواهد بود. همچنین گروه بهسا امکان احقاق حقوق حقه خود از متخلفین را برای خود محفوظ میداند .

تذکر: طبق قواین شرکت خریدارانی که میخواهند لایسنس گروه بهسا از فوتر محصول حذف گردد میتوانند با خرید و پرداخت هزینه کپی رایت و دریافت کد لایسنس اقدام به غیر فعال نمودن نام گروه بهسا از فوتر قالب نمایند.لازم به توضیح است برا اساس قوانین داخلی مجموعه هزینه لایسنس ۵۰۰ درصد قیمت محصول میباشد و قابل ذکر هست هیچ گونه تخفیفی در این زمینه به خریداران ارائه نمیشود.

محصولات گروه بهسا به غیر از سایت رسمی ما به نشانی : https://behsaa.com فقط در ۱ سایت اجازه فروش دارد. هرگونه فروش محصولات گروه بهسا به غیر از لیست سایت ها و نمایندگی های مجاز فروش گروه بهسا غیر قانونی بوده و پیگرد قانونی از طرف این گروه  را در پی خواهد داشت، همچنین به خریداران از این مجموعه ها به هیچ وجه خدمات پشتیبانی و بروز رسانی های ارائه نمیگردد.

محدودیت استفاده
با توجه به قوانین شرکت هر یک از نسخه های خریداری شده اجازه نصب بر روی یک دامنه مجزا را دارد و در صورت تغییر دامنه قبلی بنا به شرایط خاص، قفل دامنه قابل تغییر است که این اقدام با حذف لایسنس از نسخه قبلی قابل انجام خواهد بود. همچنین بعد از آن جهت استفاده از بهسا بروی دامنه جدید میبایست مجدد اقدام به خرید محصول و یا خرید کد فعالسازی جدید نمایید.

نحوه محاسبه هزینه ها
گروه بهسا یک مجموعه تولید نرم افزار میباشد. و تعهدی بر آموزش ، ارائه خدمات سفارشی ، طراحی سایت ، طراحی افزونه و غیره ندارد و تمامی هزینه های به صورت خصوصی و شخصی اداره و تامین میشود. ولی بر اساس تصمیمات مدیریتی در صورت امکان خدمات سفارشی سازی و بخش های نرم افزار انجام میگردد. هزینه های پرسنل و نیروی فنی تخصصی بر مبنای انجام کار بر روی پروژه مربوطه براساس هر ساعت کاری و درجه بندی نوع یک ، نوع دو و نوع سه محاسبه و اخذ میگردد. این زمان توسط واحد فنی گروه بهسا محاسبه و اعلام میگردد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
گروه بهسا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.گروه بهسا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از بهسا را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت گروه بهسا و محصولات این مجموعه، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات گروه بهسا، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط گروه بهسا جزئی از اموال این مجموعه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار گروه بهسا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای این مجموعه محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط گروه بهسا و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار این مجموعه است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت گروه بهسا و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای گروه بهسا محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات گروه بهسا، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی behsaa.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت گروه بهسا هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از behsaa.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

ثبت و پردازش سفارش
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. گروه بهسا به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت گروه بهسا به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. گروه بهسا همواره در تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این،حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای گروه بهسا محفوظ است.در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

گروه بهسا مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی بدون اطلاع قبلی، برای گروه بهسا محفوظ است.

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت گروه بهسا، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای گروه بهسا محفوظ است. همچنین گروه بهسا در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سامانه مدیریت مشتریان می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند .

با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتور حقیقی به حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند.

تذکر: با توجه به قوانین خرید و فروش فایل تحت اینترنت و فروش فایل های مجازی و همچنین دانلود آنی فایل توسط خریدار پس از پرداخت مبلغ ، و نبود قانون “پس گرفتن جنس فروخته شده” در حیطه فروش فایل ، این شرکت به هیچ نحوی مبلغ را بعد از خرید فایل به هر دلیلی عودت نمیدهد. لطفا قبل از خرید تمامی قوانین ، امکانات ، توضیحات و دموی محصولات را به دقت مطالعه و بررسی نمایید و یا در صورت نیاز به مشاوره تلفنی حتما با مشاوران این شرکت تماس حاصل نمایید.

نمایندگی
گروه بهسا در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه محصولات ، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی مجموعه بهسا اطلاع دهید.

قوه قهریه
تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، گروه بهسا هیچ گونه مسئولیتی ندارد. این قوانین میتواند بدون اطلاع قبلی تغییر کرده و کاربر موظف است قبل از ثبت سفارش این قوانین را مطالعه و تایید نماید .

تاریخ آخرین ویرایش: ۹۶/۶/۱۵