خدمات پس از فروش

همواره قادر خواهید بود تا با مراجعه به سامانه های زیر از خدمات بیشتر گروه بهسا، بهرمند شوید. یک انجمن کامل برای پاسخگویی به پرسش های بی انتها همراه با یک سامانه مدیریت فروش و خدمات پشتیبانی ویژه مشتریان بهسا، ما همواره در کنار شما باقی می مانیم. بهسا بهانه ای برای حضور در جمع “موفق‌ها” است.

gh
شبکه های اجتماعی بهسا

گروه بهسا یک مجموعه غیر انتقاعی است که با حمایت و انرژی مثبت شما پایدار خواهند ماند. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا بروز ترین های تکنولوژی را در بروز رسانی های بهسا شاهد باشید. البته آفرهای ویژه ای برای علاقمندان قرار خواهد گرفت!

ما را دنبال کنید
 امروز : جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸                                                                                     
تصویر آلت

سوالات متداول

پر تکرار ترین سوالات و پاسخ های شما

بهسا چیست؟

بهسا یک نرم افزار تحت وب است که بصورت آنلاین، آفلاین و یا ابری ارایه می شود. نسخه اولیه این بسته بروی سرور های خریداران، به صورت آنلاین یا آفلاین راه اندازی می شود و قابلیت های ویژه ی این نرم افزار، بهسا را در زمره یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در منطقه قرار داده است.

پیش نیازهای سخت افزاری و نرم افزاری بهسا چیست؟

در صورتی که از بسته های ابری استفاده می فرمایید، تنها کافیست مرورگر خود را باز کنید و از بهسا لذت ببرید! در صورتی که بسته اختصاصی نرم افزار نیاز است بروی سرور های شما راه اندازی شود. موارد زیر الزامی هستند و یک چک لیست نیز دریافت خواهید کرد. در صورت تمایل به استفاده از سرویس های اشتراکی مشخصات زیر را مد نظر قرار دهید.

  1. نسخه PHP 5.6
  2. نسخه mysqli 5.6
  3. اکستنشن های سورس گاردین
  4. سرویس SSL

چگونه خرید کنیم؟

قبل از تهیه بهسا، حتماً نسخه آزمایشی بهسا را مشاهده فرمایید تا انتخاب بهتری انجام دهید و تمام موارد مورد نیاز خود را در هنگام ارایه نسخه آزمایشی بررسی فرمایید. جهت خرید از سامانه ی پرتال مشتریان، ثبت نام فرمایید و جهت دریافت فاکتور تیکت ثبت فرمایید. وجوه خرید را به صورت آنلاین واریز فرمایید و یا به صورت کارت به کارت به شماره کارت های اعلام شده در فاکتور، نسبت به پرداخت وجوه اقدام فرمایید.

پشتیبانی نرم افزار بهسا چگونه است؟

نرم افزار بهسا به صورت آنلاین در پرتال مشتریان مورد پشتیبانی و بروز رسانی ما قرار خواهد گرفت. جهت دریافت خدمات پشتیبانی کافیست از طریق ثبت نام یا ورود به پرتال مشتریان نسبت به ثبت تیکت اقدام فرمایید. در صورت بوجود آمدن مشکلات فورس ماژور در ساعات اداری با شماره تلفن های درج شده و در ساعات غیر اداری با تلفن های همراه ثبت شده در وب سایت ارتباط برقرار فرمایید.

تحویل بهسا چگونه است؟

در صورتی که نسخه ابری تهیه فرمایید، هیچ گونه فایلی در ابتدا دریافت نخواهید کرد و تنها قادر به دریافت فایل بک آپ بانک اطلاعاتی خود خواهید بود. در صورت تهیه نسخه آنلاین یا آفلاین، فایل های نرم افزار که دارای قابلیت نصب کننده خودکار است، در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در این صورت، دسترسی شما به بانک اطلاعاتی خودتان و فایل های نرم افزار به صورت دلخواه و با امنیت مورد نظر خودتان میسر است.

آموزش بهسا چگونه است؟

نرم افزار بهسا، به صورت کاملاً فارسی (در ایران) و یا به صورت کاملاً انگلیسی یا عربی (فروش خارج از ایران) ارایه میگردد. محیط نرم افزار و منوها، راهنماهای لازم و پیام های عملیاتی در پروژه وجود دارند. در صورت تهیه بهسا، نیاز به پیش زمینه ی آموزشی حسابداری، انبارداری و کار با رایانه و اینترنت هستید و موضوعات نامبرده شده آموزشی در تعهدات گروه بهسا نیستند. در بسته های پیشرفته از ۸ تا ۴۸ ساعت، آموزش متمرکز یا نیمه متمرکز، در خصوص بهسا به صورت آنلاین، تلفنی یا حضوری برگزار میگردد.

حذف کپی رایت امکان پذیر است؟

پروژه بهسا، یک نرم افزار کاملاً ایرانی و ثمره کوشش شبانه روزی کارشناسان کشور است. کلیه حقوق معنوی و مادی پروژه متعلق به گروه بهسا است و از این روز، نام پروژه، نشان تجاری، لینک وب سایت در بخش هایی از پروژه بدون امکان حذف قرار گرفته است. اما متن های صفحه ورود به نرم افزار و نشان قرار گرفته در منو،‌ از طریق منوی تنظیمات قابل تغییر خواهند بود. در صورت حذف و هر گونه تغییر در این قسمت ها، گروه بهسا کلیه خدمات پشتیبانی مشتریان را، از مشتریان خاطی سلب خواهد نمود.

چه ساعاتی از شبانه روز در دسترس هستید؟

گروه بهسا در ساعات ۱۰ تا ۱۶ شنبه تا چهارشنبه بجز روزهای تعطیل جهت خدمات پشتیبانی ارایه خدمت می نماید. تلفن های این مجموعه در دفتر تهران : ۰۲۱۹۵۱۱۸۴۸۷ و در دفتر اصفهان : ۰۳۱۹۵۰۱۲۲۱۲ خواهد بود. پست الکترونیک شرکت جهت خدمات پشتیبانی support@behsaa.com خواهد بود. لطفاً مد نظر قرار دهید، کلیه اطلاعات حساس سرویس های خود را تنها از طریق سامانه پشتیبانی در پرتال مشتریان ارسال فرمایید.

نحوی راه اندازی بهسا چگونه است؟

چنانچه بسته دائمی بهسا بروی سرور یا سرویس هاست مورد تایید کارشناسان استقرار گروه بهسا را تهیه نمودید، لازم است تا فایل های نرم افزار را بروی سرویس خود بارگزاری نموده و با مراجعه به زیر دامنه ی دارای سرویس SSL نسبت به راه اندازی بهسا اقدام فرمایید. بهتر است قبل از مراجعه به صفحه راه اندازی بهسا، بانک اطلاعاتی را ساخته و اطلاعات آن را در هنگام نصب در اختیار نصب کننده بهسا قرار دهید.

چگونه می توانم سفارش خود را لغو کنم؟

در نسخه های دائمی از زمان ثبت سفارش امکان لغو سفارش تنها زمانی که فایل های نرم افزار را (که متناسب با نیاز و سرور شما تهیه می شوند ) دریافت نکرده اید و نرم افزار بروی سرور شما نصب نشده است، (به استثناء زمان بررسی و رفع مشکلات سرور توسط شما یا ما) وجود دارد. بعد از دریافت فایل ها و یا در زمان بررسی اولیه شرایط سرور، امکان مرجوع سازی نرم افزار وجود نخواهد داشت. در سفارشات نسخه های ابری، امکان ارایه مرجوع سازی وجه، به دلیل ایجاد زیرساخت و بانک اطلاعاتی با نام شما، امکان مرجوع سازی وجود نخواهد داشت.

چه میزان طول خواهد کشید تا سفارشم را دریافت کنم؟

نسخه های ابری نرم افزار بهسا را در کمتر از چند ساعت در ساعات اداری، دریافت خواهید کرد. نسخه های دائمی نرم افزار بهسا را متناسب با مدت زمان قرارداد بدون در نظر گرفتن زمان شناسایی، پیاده سازی، استقرار به صورت میانگین از ۱۵ روز تا ۳۰ روز برآورد شده اند. البته این زمان ها بستگی به برآورده نمودن زیرساخت راه اندازی اولیه نرم افزار است که در چک لیست اولیه قبل از عقد قرارداد در اختیار خریدار قرار خواهد گرفت.

در کدام کشورها می توانم آنلاین خرید کنم؟

سفارش نرم افزار از داخل و خارج از کشور در سامانه پرتال مشتریان، انجام خواهد پذیرفت. در صورت نیاز به واریز وجه به صورت آنلاین در داخل کشور از طریق لینک فوقانی بالای سایت، به صفحه پرداخت آنلاین قابل استعلام هدایت خواهید شد و چنانچه نیاز به پرداخت وجه خرید نرم افزار از خارج از کشور بود. می توانید از طریق Paypal یا Bitcoin معادل وجه نرم افزار و خدمات دریافتی را پرداخت نمایید. راهکارها و اطلاعات لازم در این خصوص، در پرتال مشتریان، در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

ایده های شما در بهسا

چرا بهسا را انتخاب کنیم؟

نرم افزار بهسا، با پشتوانه کارگروه های تحقیقاتی، مبتی بر استانداردهای روز، دارای بستر استقرار کامل در شرکت یا سازمان‌ها و با قابلیت توسعه نامحدود توسط شما، بدون نیاز به برنامه نویسی ارایه شده است و از این نظر در کشور و منطقه نمونه است.

آیا سوالی دارید؟