خدمات پس از فروش

همواره قادر خواهید بود تا با مراجعه به سامانه های زیر از خدمات بیشتر گروه بهسا، بهرمند شوید. یک انجمن کامل برای پاسخگویی به پرسش های بی انتها همراه با یک سامانه مدیریت فروش و خدمات پشتیبانی ویژه مشتریان بهسا، ما همواره در کنار شما باقی می مانیم. بهسا بهانه ای برای حضور در جمع “موفق‌ها” است.

gh
شبکه های اجتماعی بهسا

گروه بهسا یک مجموعه غیر انتقاعی است که با حمایت و انرژی مثبت شما پایدار خواهند ماند. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا بروز ترین های تکنولوژی را در بروز رسانی های بهسا شاهد باشید. البته آفرهای ویژه ای برای علاقمندان قرار خواهد گرفت!

ما را دنبال کنید
 امروز : یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸                                                                                     

تمدید گارانتی بهسا

تمدید خدمات گارانتی نرم افزار بهسا

معرفی خدمات پس از فروش و راهنمای تمدید

خدمات پس از فروش یا گارانتی نرم افزار مطابق با قراردادهای منعقد شده با خریداران محترم در ظرفیت های متنوع و متناسب با بسته های خریداری شده ارایه شده است. مطابق با قوانین شورای عالی انفورماتیک ایران، هزینه تمدید خدمات پس از فروش یا گارانتی معادل ۲۰ تا ۴۵ درصد مبلغ قرارداد است. خدمات گارانتی بهسا اما تا پایان سال جاری، ۲۵درصد از مبلغ قرارداد ( و قراردادهای الحاقیه ) خواهد بود. این خدمات شامل ارایه بروز رسانی های عمومی و رایگان پروژه بهسا، رفع ایراداتی که منجر به غیرفعال شدن نرم افزار خواهد شد و ارایه فیکس های عمومی سایر بروز رسانی ها است. خدمات گارانتی شامل تولید ماژول های دلخواه نیست و شامل ارایه خدمات غیر حضوری پشتیبانی خواهد شد. این خدمات عموماً از طریق سامانه پشتیبانی، تلفن و ارایه مشاوره، گفتگوی نوشتاری در سامانه های گفتگوی برخط خواهد بود. تمدید خدمات پشتیبانی بهسا، مطابق با عرف شامل بسته زمانی ۱۲ ماهه ارایه خدمات گارانتی عملکرد و پشتیبانی از کارشناسان واحد فناوری یا IT سازمان یا شرکت های خریدار خواهد بود. جهت تمدید خدمات پشتیبانی نرم افزار لازم است متقاضیان محترم نسبت به تکمیل فرم زیر و پرداخت مبلغ متناسب با قرارداد خود اقدام نمایند.

خدمات پشتیبانی و تمدید خدمات پشتیبانی نرم افزار BPMS بهسا