خدمات پس از فروش

همواره قادر خواهید بود تا با مراجعه به سامانه های زیر از خدمات بیشتر گروه بهسا، بهرمند شوید. یک انجمن کامل برای پاسخگویی به پرسش های بی انتها همراه با یک سامانه مدیریت فروش و خدمات پشتیبانی ویژه مشتریان بهسا، ما همواره در کنار شما باقی می مانیم. بهسا بهانه ای برای حضور در جمع “موفق‌ها” است.

gh
شبکه های اجتماعی بهسا

گروه بهسا یک مجموعه غیر انتقاعی است که با حمایت و انرژی مثبت شما پایدار خواهند ماند. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا بروز ترین های تکنولوژی را در بروز رسانی های بهسا شاهد باشید. البته آفرهای ویژه ای برای علاقمندان قرار خواهد گرفت!

ما را دنبال کنید
 امروز : یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸                                                                                     

بروزرسانی های آتی بهسا

بروز رسانی های آینده بهسا

امکانات و قابلیت های جدید که بزودی بروی بهسا خواهید دید

پروژه نرم افزاری بهسا، شامل یک برنامه و متد ارایه بروز رسانی های منظم است. این پروژه به صورت مداوم تا رسیدن به اهداف نهایی خود در حال بروز رسانی است. آنچه در لیست زیر مشاهده خواهید کرد بروز رسانی های غیر محرمانه ای است که جهت ارایه به مخاطبین و علاقمندان این پروژه بزرگ ارایه میگردد. سیکل بروز رسانی های پروژه بهسا به ترتیب، تحقیق و تحلیل اولیه، نیازسنجی مارکت، بررسی تحقیقات، مهندسی و معماری، طراحی رابط کاربری، کدنویسی، آزمایش اعتبارسنجی فیلدها، آزمایش پروژه با داده سنگین، آزمایش نفوذ به ماژول و ارایه بسته به صورت آزمایشی و در نهایت ارایه بروز رسانی است. این سیکل مطابق با آخرین متدهای RUP نیز بررسی شده و بعد از آن به صورت عمومی منتشر خواهد شد. لازم به توضیح میداند، کلیه بروز رسانی های پروژه بهسا ( عمومی و محرمانه)، به صورت منظم از طریق شبکه های اجتماعی گروه بهسا، اطلاع رسانی خواهد شد و همواره از نظرات شما، در خصوص عملکرد پروژه استقبال خواهیم کرد. چنانچه نیاز به بروز رسانی خاصی در پروژه را مشاهده می فرمایید. حتماً از طریق ارتباط با ما، با ما در میان بگذارید.

لیست بروز رسانی های عمومی پروژه ملی بهسا