خدمات پس از فروش

همواره قادر خواهید بود تا با مراجعه به سامانه های زیر از خدمات بیشتر گروه بهسا، بهرمند شوید. یک انجمن کامل برای پاسخگویی به پرسش های بی انتها همراه با یک سامانه مدیریت فروش و خدمات پشتیبانی ویژه مشتریان بهسا، ما همواره در کنار شما باقی می مانیم. بهسا بهانه ای برای حضور در جمع “موفق‌ها” است.

gh
شبکه های اجتماعی بهسا

گروه بهسا یک مجموعه غیر انتقاعی است که با حمایت و انرژی مثبت شما پایدار خواهند ماند. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا بروز ترین های تکنولوژی را در بروز رسانی های بهسا شاهد باشید. البته آفرهای ویژه ای برای علاقمندان قرار خواهد گرفت!

ما را دنبال کنید
 امروز : یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸                                                                                     

درخواست ماژول اختصاصی

ماژول اختصاصی و درخواست بروز رسانی

تفاوت درخواست ماژول اختصاصی، درخواست بروز رسانی یا فیکس باگ

در نسخه های پیشرفته بهسا، قادر به ساخت فرم های مورد نیاز خواهید بود، همینطور با ماژول ساز امکان اتصال به سایر پایگاه های داده و ساخت ماژول های دلخواه هستید. اما چه امکانی به عنوان ماژول اختصاصی شناخته خواهد شد؟ امکانات خاصی در نرم افزار که نیاز به کد نویسی و قرارگیری امکان و قابلیتی در نرم افزار و یا تغییر زیرساخت و روشی برای بهینه سازی نرم افزار برای سازمان است را درخواست اختصاصی و یا درخواست ماژول اختصاصی نامگذاری نموده ایم. ماژول اختصاصی فرم هایی که با بهسا ساخته خواهد شد یا ماژول های قسمت ماژول ساز بهسا را شامل نخواهد شد. قابلیت های فرم ساز و ماژول ساز و اتصال ساز و گزارش ساز در واحد استقرار بررسی و پاسخگویی خواهد شد. ماژول اختصاصی، کد نویسی و تغییرات در هسته نرم افزار است. برای ساخت ماژول اختصاصی همواره نیاز به بررسی راهکارهای اعمال تغییر و روش های ایجاد ماژول بدون آسیب به زیرساخت پروژه است. درخواست ماژول های اختصاصی در قالب بررسی اولیه، قرارداد الحاقیه و زمان بندی انجام پروژه ، ارایه خواهد شد. ماژول های اختصاصی منطبق بر قرارداد به صورت عمومی در بسته های بهسا قرار نخواهند گرفت و تنها سفارش دهنده، در نرم افزار خود ماژول درخواست داده شده را مشاهده خواهد کرد. درخواست های بروز رسانی و فیکس باگ ها، نیز جزء درخواست های ماژول اختصاصی، محسوب نخواهد شد.

فرم درخواست ماژول اختصاصی در بهسا

درخواست ماژول اختصاصی تنها شامل مشتریان نرم افزار بهسا خواهد بود

درخواست ماژول اختصاصی در بهسا، منوط به خرید لایسنس نرم افزار بهسا است. همچنین بعد از درخواست ماژول اختصاصی و بررسی اولیه واحد تولید نرم افزار، هزینه این اختصاصی سازی در قالب عقد قرارداد الحاقیه و محاسبه نفر ساعت درگیر در ماژول اختصاصی منعقد خواهد شد. تکمیل فرم درخواست ماژول اختصاصی به معنی قبول درخواست نیست و درخواست ماژول های اختصاصی باید توسط کارشناسان امکان سنجی و بررسی گردد. برخی از درخواست ها امکان دارد نیاز مجموعه شما به فرم ساز، گزارش ساز، ماژول ساز و سایر ماژول های مرتبط داشته باشد که در این صورت پاسخ کارشناسان واحد تولید به شما، در این خصوص به صورت صریح اعلام میگردد. از همکاری شما جهت ارتقاء بهسا سپاسگذاریم.