خدمات پس از فروش

همواره قادر خواهید بود تا با مراجعه به سامانه های زیر از خدمات بیشتر گروه بهسا، بهرمند شوید. یک انجمن کامل برای پاسخگویی به پرسش های بی انتها همراه با یک سامانه مدیریت فروش و خدمات پشتیبانی ویژه مشتریان بهسا، ما همواره در کنار شما باقی می مانیم. بهسا بهانه ای برای حضور در جمع “موفق‌ها” است.

gh
شبکه های اجتماعی بهسا

گروه بهسا یک مجموعه غیر انتقاعی است که با حمایت و انرژی مثبت شما پایدار خواهند ماند. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا بروز ترین های تکنولوژی را در بروز رسانی های بهسا شاهد باشید. البته آفرهای ویژه ای برای علاقمندان قرار خواهد گرفت!

ما را دنبال کنید
 امروز : یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸                                                                                     

آموزش نرم افزار بهسا

خدمات آموزشی نرم افزار مدیریت فرآیند بهسا

آموزش نرم افزار بهسا

پروژه بهسا، یکی از نرم افزارهای تخصصی، ویژه کسب و کارهای حرفه ای در اندازه متوسط و بزرگ است. اگرچه گاهی مجموعه های کوچک با ایده آل های متناسب جهت حضور در مارکت، نسبت به تهیه این نرم افزار اقدام می نمایند. بدیهی است چنانچه کارگروه و دپارتمان های حرفه ای فناوری اطلاعات در سازمان و یا شرکت های خریداران حضور نداشته باشند و حتی گاهی با حضور این دست کارشناسان نیز، استقرار پروژه نیازمند آموزش های تکمیلی است. کارگروه آموزش نرم افزار بهسا، با تولید محتوای آموزشی و تعلیم کارشناسان متعدد، نسبت به تشکیل تیم های آموزش تخصصی مهندسی نرم افزار اقدام نموده است. بکارگیری قابلیت های این پروژه بزرگ در سطح حداکثری نوید بخش کاهش هزینه ها و افزایش محسوس درآمد در سازمان است.

خدمات آموزش نرم افزار بهسا در سه نوع ارایه می شود :

 1. دوره های آموزشی مداوم
 2. آموزش مبتنی بر فایل ویدیویی
 3. آموزش خصوصی حضوری

ارایه محتوای آموزشی حرفه ای

کارگروه آموزش نرم افزار گروه بهسا، با ابزارهای پیشرفته و بهره گیری از سخت افزارهای فنی در آتلیه های پیشرفته نسبت به تولید محتوای فاخر آموزشی در زمینه پروژه بهسا اقدام نموده است. بدون شک، کلیه آموزش های قابل ارایه به صورت غیر حضوری و با محتوای آموزشی نخواهد بود، اما وجود آموزش های پایه به صورت محتوای ویدیویی با حضور کارشناسان و ابزارهای حرفه ای زمان آموزش حضوری که به صورت غیر رایگان است را کاهش خواهد داد. محتوای آموزشی ویدیویی یک مزیت دیگر نسبت به آموزش حضوری و غیر حضوری نرم افزار است. آموزش های ویدیویی تولید شده همواره در دسترس است و در صورت تغییر پرسنل و یا جایگاه ها و دپارتمان ها، نگرانی بابت ارایه آموزش به بخش ها از بین خواهد رفت. کارگروه آموزش گروه بهسا، در دقت وافری در تولید محتوای ویدیویی آموزشی خواهد داشت. این محتوا با نرخ مصوب مندرج در همین صفحه ارایه می شود.

خدمات آموزشی نرم افزار مدیریت فرآیند بهسا
خدمات آموزشی نرم افزار مدیریت فرآیند بهسا

دوره های آموزشی مستمر

واحد آموزش نرم افزار بهسا، آموزش های دوره ای با ارایه گواهینامه رسمی از طرف مجموعه بهسا را برگذار می نماید. این دوره ها شامل دو بخش آموزش مقدماتی و آموزش پیشرفته در دو بازه زمانی هر دو ماه در ۴ جلسه برگزار میگردد. این جلسات در استان های تهران، خوزستان، اصفهان، مشهد و جزیره کیش در بازه های مختلف ارایه خواهد شد. جلسات آموزشی ۲ ساعته همراه با ۱۵ دقیقه تنفس جهت استراحت، پذیرایی و تغییر مربی، برگزار خواهد شد. در پایان دوره های آموزشی مقدماتی و پیشرفته، یک آزمون عملی و تئوری برگزار خواهد شد و قبولی در آزمون مقدماتی، پیش نیاز حضور در جلسات آموزش پیشرفته نرم افزار بهسا است. شهریه حضور در کلاس های آموزشی در دو مرحله برگزار می شود. تمام تلاش مربیان و مشاوران حاضر در جلسات که تحت نظارت مدیران ارشد گروه بهسا خواهد بود، آموزش کامل دوره و سرفصل های آموزشی ارایه شده است. در ادامه، سرفصل های آموزشی ویژه دوره مقدماتی و پیشرفته و برنامه های دوره های آموزشی ارایه خواهد شد.

سرفصل های آموزشی دوره های مقدماتی و پیشرفته بهسا

دوره های آموزشی مقدماتی و پیشرفته حضوری واحد آموزش گروه بهسا، هر دو ماه در یکی از مراکز که از قبل به متقاضیان در هر دوره معرفی خواهد شد، برگزار میگردد. حد نصاب آموزش پذیران جهت برگزاری دوره آموزشی و آزمون تعیین سطح، در دوره مقدماتی ۲۰ نفر و در دوره پیشرفته ۳۰ نفر است. از آموزش پذیران علاقمند به همکاری مشترک در پروژه های استقرار نرم افزار در سازمان ها و شرکت ها، دعوت به همکاری خواهد شد.

سرفصل های دوره آموزش مقدماتی

 1. آموزش مقدماتی حسابداری
 2. آموزش مقدماتی خزانه داری
 3. آموزش عملیات های خرید و فروش
 4. آموزش گزارشات سیستم
 5. آموزش سیستم لجستیک
 6. آموزش سینک با فروشگاه اینترنتی
 7. آموزش زنجیره تامین کالا و ارزیابی
 8. آموزش تنظیمات سیستم و مدیریت کاربران
 9. صفحه ساز بهسا و تولید راهنمای دلخواه
 • ۹۰ دقیقه
 • ۹۰ دقیقه
 • ۶۰ دقیقه
 • ۶۰ دقیقه
 • ۶۰ دقیقه
 • ۹۰ دقیقه
 • ۳۰ دقیقه
 • ۳۰ دقیقه
 • ۳۰ دقیقه

شهریه دوره آموزش مقدماتی و آزمون تعیین سطح تا پایان سال ۱۳۹۷

۲۰ درصد تخفیف حضور/سفارش گروهی (۳ نفر و بیشتر)

هزینه نفر/ساعت آموزش حضوری سطح مقدماتی: ۲۵۰ هزار تومان

سرفصل های دوره آموزش پیشرفته

 1. آموزش فرم ساز ویژه بهسا
 2. آموزش ماژول ساز بهسا
 3. آموزش اتصال ساز ساده و پیشرفته
 4. آموزش گزارش ساز بهسا
 5. آموزش نمودار ساز بهسا
 6. آموزش فرآیند ساز بهسا
 7. آموزش تنظیمات پایگاه داده ها
 8. آموزش سرویس ایمیل و درگاه پرداخت
 9. سیستم ترجمه نرم افزار و توسعه پایگاه
 • ۹۰ دقیقه
 • ۹۰ دقیقه
 • ۳۰ دقیقه
 • ۶۰ دقیقه
 • ۳۰ دقیقه
 • ۹۰ دقیقه
 • ۳۰ دقیقه
 • ۳۰ دقیقه
 • ۳۰ دقیقه

شهریه دوره آموزش پیشرفته و آزمون تعیین سطح تا پایان سال ۱۳۹۷

۲۰ درصد تخفیف حضور/سفارش گروهی (۳ نفر و بیشتر)

هزینه نفر/ساعت آموزش حضوری سطح پیشرفته: ۲۸۰ هزار تومان

توضیحات تکمیلی :

آموزش حضوری در محل شرکت، موجب الحاق کلیه هزینه های ایاب و ذهاب، پذیرایی و نگهداری و هزینه های فضای استراحت کارشناسان، به پیش فاکتور با توجه به هزینه های روز، خواهد بود. لازم به توضیح است در کلان شهر ها، استان و ایالت های خارج از کشور، این هزینه با ارز مقصد محاسبه و به فاکتور هزینه های آموزشی الصاق خواهد شد.