خدمات پس از فروش

همواره قادر خواهید بود تا با مراجعه به سامانه های زیر از خدمات بیشتر گروه بهسا، بهرمند شوید. یک انجمن کامل برای پاسخگویی به پرسش های بی انتها همراه با یک سامانه مدیریت فروش و خدمات پشتیبانی ویژه مشتریان بهسا، ما همواره در کنار شما باقی می مانیم. بهسا بهانه ای برای حضور در جمع “موفق‌ها” است.

gh
شبکه های اجتماعی بهسا

گروه بهسا یک مجموعه غیر انتقاعی است که با حمایت و انرژی مثبت شما پایدار خواهند ماند. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا بروز ترین های تکنولوژی را در بروز رسانی های بهسا شاهد باشید. البته آفرهای ویژه ای برای علاقمندان قرار خواهد گرفت!

ما را دنبال کنید
 امروز : یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸                                                                                     

تولید اپلیکیشن موبایل

چرا اپلیکیشن موبایل ؟!

بدون شک تحولات اخیر در حوزه سیستم عامل های هوشمند ویژه گجت و تلفن های همراه، تغییر شگرفی بر زندگی روز مره افراد در جامعه داشته است. تلفن های همراه هوشمند امروزه در دسترس ترین ابزار برای ایجاد بستر ارایه خدمات، محصولات، اخبار و شبکه های اجتماعی هستند. اگرچه وب سایت و وبلاگ ها کمی عقب تر قرار دارند اما اتصال به اینترنت، استفاده از ظرفیت های اطلاع رسانی و بهره برداری از قابلیت هایی همچون، مکان یابی (GPS)، ارتباطات در بستر متن، صورت و تصویر، تماس های ویدئویی، بستر واقعیت افزوده و سرویس های عمومی، همواره فضایی بکر و مملوء از امکان بروز خلاقیت بروی تلفن همراه در اختیار اندیشمندان و ایده پردازان قرار داده است. اپلیکیشن های تلفن همراه، امروز با آماری چشمگیر مورد توجه قشر های مختلف جوامع قرار خواهد گرفت و در این مسابقه پر هیجان، ایده هایی برنده میدان خواهند بود که از تغییرات استقبال بیشتری کنند.

گروه بهسا و تولید موبایل اپلیکیشن های دلخواه

یکی دیگر از خدمات ویژه گروه بهسا، تولید موبایل اپلیکیشن های اندروید و iOS ویژه تلفن های همراه هوشمند و دستگاه های تبلت است. این خدمات ویژه خریداران نرم افزار مدیریت فرآیند و یکپارچه بهسا است و در صورت عدم استفاده از نرم افزار بهسا، تولید اپلیکیشن منوط به خرید نرم افزار بهسا خواهد بود. علت ارایه سرویس به صورت یکپارچه امکان تولید وب سرویس های پیشرفته در زمان کوتاه و به صورت دلخواه از جدول ها و فرم های دلخواه خریداران گرامی است. نرم افزارهای موبایل تولید شده توسط گروه بهسا با تکنولوژی react JS و react Native ارایه خواهند شد و به صورت همزمان بروی دو سیستم عامل اندروید و آی او اس (اپل) قابلیت اجرا خواهند داشت. موبایل اپلیکیشن از دو بخش رابط کاربری و هسته (Backend) تشکیل شده است که سمت سرور آن را نرم افزار جامع و یکپارچه مدیریت فرآیند بهسا پوشش خواهد داد.

k

طراحی رابط کاربری ایده آل...

طراحی رابط کاربری نرم افزار موبایل از خدمات منحصر به فرد و حرفه ای گروه بهسا محسوب می شود. کادر فنی گرافیک گروه بهسا، بعد از تشکیل جلسات متعدد ۳ اتود ویژه هر سفارش طراحی و در اختیار خریدار جهت انتخاب قرار خواهند داد. هر کدام از طراح های آماده شده بر اساس استانداردهای Matrial (متریال) رنگ آمیزی و آیکن گذاری خواهند شد. خروجی تمامی آیکن ها با پسوندهای محبوب و کم حجم SVG خواهد بود تا در هنگام راه اندازی نرم افزار، سرعت نرم افزار کاملاً بهینه باشد. طراحی رابط کاربری، لوگو و نشان نرم افزار، آیکن ها و علائم نشان دهنده قسمت های نرم افزار بر اساس تجربیات متعدد تولید موبایل اپلیکیشن در گروه بهسا انجام خواهد شد.

هسته ای بی همتا و آماده برای چالش

ایده های برآورده شد از تحقیقات و نیاز سنجی اولیه، منجر به تولید سیستم تحت وب، ویژه ایده شما خواهد بود. خدمات سفارشی سازی بهسا ویژه ایده های شما مطابق با تعرفه ی نفر/ساعت استقرار نرم افزار محاسبه و پیاده سازی خواهد شد. به دلیل ایجاد بستر بهسا، تمامی مواردی که نیاز به پویاسازی دارد، به صورت داینامیک در نرم افزار ارایه خواهد شد تا در صورت هرگونه نیاز به بروز رسانی موارد و پارامترهای خاص، نیاز به بروز رسانی کل پروژه برطرف شود. بهسا وقتی به کمک صنعت تولید اپلیکیشن می آید، همه چیز پر سرعت و با کیفیت ارایه خواهد شد. با وجود بهسا و قابلیت های منعطف زبان برنامه نویسی reactJS و react Native همراه با رابط کاربری حرفه ای، چیزی برای شروع کم نخواهید داشت.

حامی استارتاپ ها در حوزه موبایل اپلیکیشن هستیم

گروه بهسا که فعالیت خود را در زمینه تولید وب اپلیکیشن و پلتفرم بهسا، در قالب یک استارتاپ آغاز نموده است، همواره در پی کمک رسانی به ایده های ناب و ایجاد بستر رشد استارتاپ ها نیز فعالیت دارد. نمونه های متعددی از استارتاپ های موفق امروز کشور، با کمک پلتفرم بهسا، زیرساخت و بستر لازم برای پیاده سازی ایده های خود را بوجود آورده اند و از این پس نیز، می توان با ارتباط با کارشناسان و مشاوران حوزه فنی، در صورت تایید منتورها و مشاوران بستر زیرساخت استارتاپ خود را با بهسا راه اندازی نمایید. خدمات تولید اپلیکشن تلفن همراه نیز یکی از راهکارها و بسته های پیشنهادی در حوزه بسته حمایتی از استارتاپ ها است. چنانچه موفق شدید منتورها و مشاوران بهسا را قانع به ایجاد فضای سرمایه گذاری نمایید، تولید موبایل اپلیکیشن های مورد نیاز استارتاپ شما، در این حوزه نیز بر عهده گروه بهسا خواهد بود.