خدمات پس از فروش

همواره قادر خواهید بود تا با مراجعه به سامانه های زیر از خدمات بیشتر گروه بهسا، بهرمند شوید. یک انجمن کامل برای پاسخگویی به پرسش های بی انتها همراه با یک سامانه مدیریت فروش و خدمات پشتیبانی ویژه مشتریان بهسا، ما همواره در کنار شما باقی می مانیم. بهسا بهانه ای برای حضور در جمع “موفق‌ها” است.

gh
شبکه های اجتماعی بهسا

گروه بهسا یک مجموعه غیر انتقاعی است که با حمایت و انرژی مثبت شما پایدار خواهند ماند. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا بروز ترین های تکنولوژی را در بروز رسانی های بهسا شاهد باشید. البته آفرهای ویژه ای برای علاقمندان قرار خواهد گرفت!

ما را دنبال کنید
امروز : یکشنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۸           مشاوره رایگان : 95012212-031 و 95118487-021

نرم افزار مدیریت فرآیند | نرم افزار حسابداری آنلاین | بهسا

با حسابداری تحت وب بهسا آشنا شوید

خزانه داری آنلاین و تحت وب

خزانه داری

خزانه داری آنلاین

مدیریت صندوق، حساب های بانکی و تنخواه گردان ها

در نرم افزار یکپارچه بهسا قادر خواهید بود تا با استفاده از ظرفیت های موجود نسبت به مدیریت جامع امور دارایی ها اقدام نمایید. از تعریف اولیه نام بانک ها، تا تعریف تنخواه گردان ها در مدیریت شماست. امکان تعریف نامحدود حساب های بانکی، صندوق ها، و تنخواه گردان ها، همزمان با ایجاد سرفصل خودکار در زیرمجموعه ای که شما آن را مدیریت خواهید کرد. بدون هیچ وقفه ای و به سرعت قادر خواهید بود پس از ایجاد این موارد، از آنها در بازه های زمانی مختلف گزارشات دلخواه را تهیه نمایید و در اسناد دستی و خودکار استفاده فرمایید. آنچه بیش از پیش این فرآیند را سازمان دهی خواهد کرد، امکان دسترسی صندوق دار و تنخواه گردان جهت ثبت موارد پرداختی و دریافتی در بهسا است. پنل های مجزا با دسترسی های کنترل شده در اختیار کارمندان مجموعه قرار دهید تا از انجام عملیات ها به صورت آنی در هر کجای جهان، مطلع باشید.

مدیریت اسناد دریافتنی و اسناد پرداختنی

بعد از ثبت اسناد دریافتنی و پرداختنی کلیه مراحل مدیریت این اسناد فرآهم آمده تا به سهولت بعد از انتخاب فرآیند (وصول/پاس/مرجوع سازی/برگشت/ خرج نمودن) اسناد بصورت خودکار ثبت گردند. بدین ترتیب همواره گزارشی دقیق از شرح عملکرد واحد های تابعه مجموعه در دسترس شما خواهد بود و قادر هستید در کمترین زمان ممکن، نسبت به مشاهده، چاپ و دریافت ریز گزارشات اسناد دریافتنی و اسناد پرداختنی مجموعه یا سازمان خود اقدام فرمایید. تمامی مراحل انتقال وجوه به صندوق ها، حساب های بانکی ایجاد شده در بهسا، مرجوع سازی چک به حساب مشتریان و حتی خرج کردن چک، در نرم افزار به صورت یکپارچه و به سهولت تنها با فشردن یک کلید در دسترس شما خواهد بود. همچنین قادر خواهید بود تا هر کدام از عملیات های فوق را به صورت ثبت سند در گزارشات امور مالی رصد نموده و بهترین مشاورهای مالی در مجموعه خود را ارایه دهید.

نبض کسب و کار آنلاین شما با نرم افزار یکپارچه ساز بهسا