خدمات پس از فروش

همواره قادر خواهید بود تا با مراجعه به سامانه های زیر از خدمات بیشتر گروه بهسا، بهرمند شوید. یک انجمن کامل برای پاسخگویی به پرسش های بی انتها همراه با یک سامانه مدیریت فروش و خدمات پشتیبانی ویژه مشتریان بهسا، ما همواره در کنار شما باقی می مانیم. بهسا بهانه ای برای حضور در جمع “موفق‌ها” است.

gh
شبکه های اجتماعی بهسا

گروه بهسا یک مجموعه غیر انتقاعی است که با حمایت و انرژی مثبت شما پایدار خواهند ماند. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا بروز ترین های تکنولوژی را در بروز رسانی های بهسا شاهد باشید. البته آفرهای ویژه ای برای علاقمندان قرار خواهد گرفت!

ما را دنبال کنید
 امروز : جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸                                                                                     

محاسبه قیمت بهسا

محاسبه قیمت بهسا "ی" شما

به پاس حضور شما در پایگاه اینترنتی گروه بهسا، در این صفحه قادر خواهید بود تا با صرف زمان اندکی با فرمی که توسط نرم افزار بهسا تولید شده است، نسبت به تعیین قیمت نهایی نرم افزار ویژه سازمان یا شرکت خود اقدام نمایید. لازم به توضیح است که هزینه های محاسبه شده بر مبنای واحد ارزی تومان است و قابلیت اتصال به درگاه پرداخت را نیز داراست. همچنین شرکت های کوچک و استارت آپ ها نیز می توانند با توجه به نیاز خود از بسته پایه کوچک بهسا با قیمت ثابت فرم استفاده نمایند.

چنانچه درباره لیست قیمت، قابلیت ها و امکانات، نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، همکاران ما در ساعات اداری هر روز، آماده پاسخگویی و ارایه مشاوره رایگان به شما هستند. تلفن ۰۲۱۹۵۱۱۸۴۸۷ همواره منتظر پاسخگویی به شما است.