خدمات پس از فروش

همواره قادر خواهید بود تا با مراجعه به سامانه های زیر از خدمات بیشتر گروه بهسا، بهرمند شوید. یک انجمن کامل برای پاسخگویی به پرسش های بی انتها همراه با یک سامانه مدیریت فروش و خدمات پشتیبانی ویژه مشتریان بهسا، ما همواره در کنار شما باقی می مانیم. بهسا بهانه ای برای حضور در جمع “موفق‌ها” است.

gh
شبکه های اجتماعی بهسا

گروه بهسا یک مجموعه غیر انتقاعی است که با حمایت و انرژی مثبت شما پایدار خواهند ماند. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا بروز ترین های تکنولوژی را در بروز رسانی های بهسا شاهد باشید. البته آفرهای ویژه ای برای علاقمندان قرار خواهد گرفت!

ما را دنبال کنید
 امروز : شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸                                                                                     

نرم افزار مدیریت فرآیند | نرم افزار حسابداری آنلاین | بهسا

آموزش ماژول ساز بهسا

ضمن تشکر از مطالعه این بخش از آموزش ماژول ساز بهسا، بر آن هستیم تا قابلیت ویژه و یکتای نرم‌افزار بهسا را به حضور شما برسانیم. قابلیتی که نرم‌افزار بهسا را از سایر پروژه ها متمایز و دارای قابلیت‌های ویژه و کاربردی می نماید.

برای شروع بهتر است کمی در مورد این ماژول توضیح دهیم. یکی از قابلیت‌های ویژه در برنامه نویسی پر سرعت استفاده از کتابخانه‌های استاندارد و حرفه‌ای موجود در فریم ورک های آن زبان برنامه نویسی است. بدون شک، فریم ورک استفاده شده در نرم‌افزار بهسا علاوه بر امکانات امنیتی و سرعتی بیشمار، شما را قادر خواهد ساخت تا بدون نیاز به فرآیند های زمان گیر و طی چند لحظه، نسبت به یکپارچه سازی سازمان اقدام نمایید.

یکی از قابلیت‌های ویژه استفاده شده در پروژه های سازمان محور، استفاده از ابزاری جهت یکپارچه سازی و بدون دردسر است. البته استفاده از ماژولی با نام بین‌المللی CRUD (کراد) برگرفته شده از ابتدای حروف کلمات Create (کریت = ایجاد)، Read (رید = خواندن)، Update (آپدیت = بروز رسانی) و Delete (دلیت = حذف)، با امکاناتی ویژه تنها در بهسا با این کیفیت ارایه شده است.

امکان ایجاد فرم‌های نرم‌افزار تنها با استفاده از جداول همراه با شرایط و نامگذاری های دلخواه و مورد استفاده در فرم‌های ساخته شده، امکاناتی بدون مرز را در اختیارتان قرار خواهد داد. به سادگی قادر خواهید بود تا با استفاده از بانک های اطلاعاتی سایر سیستم‌های مدیریت محتوا و یا حتی جدول های ساخته شده دستی مورد نیاز سازمان، نسبت به ساخت نرم‌افزار یا اصطلاحاً ماژول مورد نیاز خود اقدام نمایید.

یکی دیگر از امکانات انحصاری استفاده شده در ماژول ساز بهسا، استفاده از سطوح دسترسی خاص و مورد نظر شما در سازمان است. طبعاً وجوه تمایز دسترسی در گروه‌های کاربری و سطوح دسترسی متناسب با ساختار سازمان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. آنچه قابلیت‌ ويژه و کاربردی دیگر این سیستم است، امکان اتصال به سایر بانک های اطلاعاتی استقرار یافته بروی سرور است. بدین ترتیب نیاز به استفاده از کنترل پنل های جانبی در کنار نرم‌افزار بهسا نخواهید داشت. به سادگی قادر خواهید بود تا با یک ماژول هر آنچه قبل از این در نرم‌افزار یکپارچه بهسا نداشتید، به نرم‌افزار به صورت دلخواه اضافه نمایید و در منوهای نرم‌افزار قرار دهید.

تصاویر زیر گویای برخی از قابلیت‌های سیستم ماژول ساز بهسا خواهند بود. همکاران ما در واحد آموزش پاسخگوی شما در نظرات و پرسش های اعلام شده شما خواهند بود.

ارسال نظر

دوازده + دو =