خدمات پس از فروش

همواره قادر خواهید بود تا با مراجعه به سامانه های زیر از خدمات بیشتر گروه بهسا، بهرمند شوید. یک انجمن کامل برای پاسخگویی به پرسش های بی انتها همراه با یک سامانه مدیریت فروش و خدمات پشتیبانی ویژه مشتریان بهسا، ما همواره در کنار شما باقی می مانیم. بهسا بهانه ای برای حضور در جمع “موفق‌ها” است.

gh
شبکه های اجتماعی بهسا

گروه بهسا یک مجموعه غیر انتقاعی است که با حمایت و انرژی مثبت شما پایدار خواهند ماند. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا بروز ترین های تکنولوژی را در بروز رسانی های بهسا شاهد باشید. البته آفرهای ویژه ای برای علاقمندان قرار خواهد گرفت!

ما را دنبال کنید
 امروز : یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸                                                                                     

نرم افزار مدیریت فرآیند | نرم افزار حسابداری آنلاین | بهسا

استقرار نرم افزار بهسا

بهسا / سامانه امور مالی، استقرار و پشتیبانی بهسا

یکی از دپارتمان های ویژه بهسا، سامانه پشتیبانی و استقرار نرم افزار است. روزانه بیش از ۵۰۰ ورود و خروج، ۲۰۰ پروژه و ده ها تیکت، پیگیری و ادامه خواهد یافت. استقرار پروژه بهسا، فارغ از پروژه های تحت وب و نرم افزارهای دیگر بجز پروتکل های نصب و استقرار، دارای قسمت هایی به شرح زیر است که مطابق با سامانه پشتیبانی در سامانه ای مجهز به سیستم مدیریت پروژه ویژه مشتریان گرامی انجام خواهد شد.

سامانه پشتیبانی بهسا در نشانی : https://my.behsaa.com یک سامانه مجزا از وب سایت اصلی و دارای امکان عضویت کاربران با اطلاعات تکمیلی است. کلیه فاکتورها، رسید های پرداخت، استقرار و مدیریت پروژه ، پشتیبانی مشتریان از طریق سامانه پشتیبانی صورت خواهد پذیرفت. این سامانه دارای امکان ویژه نظارت دقیق و ثبت ساعات کاری پروژه بر اساس نیاز سنجی کاربران است. همچنین سیستم بر اساس تاریخ میلادی جهت اطلاع رسانی دقیق از تاریخ ثبت دامنه ها، ثبت یا خرید هاست و ها سر رسید بر مبنای سرور های خارجی تنظیم گردیده است. سامانه پشتیبانی در نوع خود کم نظیر بهسا، علاوه بر امکان ثبت تیکت پشتیبانی و پیگیری، مشاهده درخواست و نیاز ها، فضایی امن برای ارتباط نام های کاربری و رمز های عبور سیستم های امنیتی است. تبادل رمز های عبور سیستمی در سایر شبکه های اجتماعی و یا پست الکترونیک هیچگاه از مشتریان درخواست نخواهد شد. لذا هر گونه ارسال اطلاعات به سایر ایمیل یا اکانت های شبکه های اجتماعی توسط گروه بهسا انجام نخواهد شد و گروه بهسا مسئولیتی از این بابت بر عهده نخواهد داشت.

استقرار بهسا

استقرار پروژه بهسا، بر اساس یک پروژه بعد از فاکتور رسمی و پرداخت وجه فاکتور توسط مشتری، به صورت یک پروژه چهار مرحله ای انجام خواهد شد. در هر یک از این بخش ها، پله به پله، بعد از بررسی های اولیه و ایجاد راهکارهای مناسب، در دسترس و استقرار داده خواهد شد. در دو مرحله آخر پرسش های شما پاسخگویی شده و در نهایت، اطلاعات اولیه سیستم به صورت کامل حذف خواهد شد تا بهسا برای شما آماده بهره برداری باشد.

چهار مرحله استقرار بهسا عبارتند از :

  • بررسی سرویس هاستینگ شامل نقاط عطف (بررسی هاست/سرور، ورژن پی اچ پی، بانک اطلاعاتی اکستنشن های مورد نیاز، آزمایش هاست)
  • اتصال و تنظیم زیر دامنه شامل نقاط عطف « ایجاد زیر دامنه، اتصال سرویس SSL، تنظیم فولدر زیر دامنه، تعریف فایل سیستمی»
  • نصب و استقرار بهسا همراه با اطلاعات آزمایشی جهت رفع هر گونه پرسش و آزمایش خریدار
  • صفر نمودن اطلاعات و آمادگی لازم جهت استقرار پروژه برای خریداران گرامی

کارشناسان استقرار بهسا، در تمامی مراحل، نسبت به ثبت موارد انجام شده در قالب ساعات کاری و نظرات پروژه و وظایف هر پروژه برای آنان، با مشتریان گرامی در ارتباط بوده و همکاری موثر خریداران گرامی، باعث استقرار سریع تر بهسا بروی هاست مشتریان خواهد شد. لازم به ذکر میداند، گروه بهسا هیچ تعهد زمانی نسبت به زمان مورد نظر مشتریان برای استقرار بهسا نخواهد داشت اما میانگین استقرار کامل و رفع پرسش های مشتریان از ۷ تا ۱۴ روز خواهد بود.

کلیه ایراد هایی که کارشناس استقرار نسبت به  سرویس میزبانی خریدار، اعلام میدارد، کاملاً صحیح است و هر گونه پاسخ دهی غیر منطقی هاستینگ، یا  سرویس میزبانی، در تعهد آفرینی مجدد برای گروه بهسا، موثر نخواهد بود. لذا حتماً یک سرویس میزبانی “بسیار” معتبر تهیه نمایید و در این خصوص می توانید با کارشناسان استقرار پروژه همکاری و مساعدت فرمایید. یکی دیگر از قوانین استفاده از سامانه پشتیبانی گروه بهسا، رعایت حداکثر ادب تحت هر شرایط است. کارشناسان بهسا، دارای اختیار کامل، جهت حذف حساب کاربری مشتریان خاطی و یا دارای مشکل ادبیاتی را دارا هستند. لطفاً با متانت، ادب و پشتوانه حوصله و دقت نسبت به استقرار بهسا اقدام فرمایید. این عملیات هر چه زمان بیشتری به خود اختصاص دهد، قطعاً بدون ایراد تر خواهد بود.

 

کارشناسان واحد پشتیبانی گروه بهسا از همکاری شما بسیار سپاسگذارند و صمیمانه منتظر پاسخگویی به شما هستند