خدمات پس از فروش

همواره قادر خواهید بود تا با مراجعه به سامانه های زیر از خدمات بیشتر گروه بهسا، بهرمند شوید. یک انجمن کامل برای پاسخگویی به پرسش های بی انتها همراه با یک سامانه مدیریت فروش و خدمات پشتیبانی ویژه مشتریان بهسا، ما همواره در کنار شما باقی می مانیم. بهسا بهانه ای برای حضور در جمع “موفق‌ها” است.

gh
شبکه های اجتماعی بهسا

گروه بهسا یک مجموعه غیر انتقاعی است که با حمایت و انرژی مثبت شما پایدار خواهند ماند. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا بروز ترین های تکنولوژی را در بروز رسانی های بهسا شاهد باشید. البته آفرهای ویژه ای برای علاقمندان قرار خواهد گرفت!

ما را دنبال کنید
 امروز : جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸                                                                                     

مالکیت معنوی بهسا

حقوق مالکیت معنوی بهسا

گروه بهسا، کلیه حقوق نرم افزاری و طراحی رابط کاربری استفاده شده در نرم افزار را رعایت نموده است. بدین معنی که قالب سیستم، فونت آیکن، فونت استفاده شده در سیستم نیز دارای لایسنس های تجاری هستند. هیچ گونه الگوبرداری و مهندسی معکوس در ساختار پروژه بکارگیری نشده و تمام مبانی و استاندارد های تحلیلی بر اساس تجربیات و روند های استاندارد بکارگیری زیر سیستم های مالی، انبار و غیره شامل پردازش ذهنی و بکارگیری خلاقیت در جانمایی و طراحی پایگاه داده محسوب خواهند شد.

امکانات بهسا به تهیه کنندگان قابلیت تغییر در روند مشاهده نرم افزار بر اساس قرارگیری محتوای دلخواه را خواهد داد اما، نام گروه بهسا متصل  به نشانی وب سایت این گروه در نرم افزار گنجانده شده و غیر قابل تغییر است. این نام تجاری، تحت هیچ شرایطی از بهسا حذف نخواهد شد. نام تجاری بهسا در نسخه های چاپی برخی اوراق امور مالی نیز درج خواهد شد. گروه بهسا حق نگهداری نمایش نام و نشانی وب سایت را در بخش های قرار گیری شده برای خود محفوظ میداند.

ارایه بهسا بروی هاست مشتریان گرامی، به صورت ارایه به صورت سورس بسته است. این قابلیت توسط همکاری مشترک این مجموعه با شرکت ایمن ساز سورس های تجاری در امریکا، میسر گردیده و امکان دخل و تصرف، تغییر و استفاده از محتوای برنامه نویسی شده را که سوء استفاده کنندگان احتمالی مایل به آن هستند را مسدود می نماید. هر گونه تغییر حتی با یک کاراکتر اضافه در نرم افزار، موجب اختلال در فرآیند پروژه شده و خدمات پشتیبانی بعد از تغییر فایل ها، میسر نخواهد بود.

کلیه استاندارد های استفاده شده در پروژه شامل بوت استراپ، المان ها و جداول، امکاناتی همچون دریافت فایل خروجی از نرم افزار، دارای راهکارهای استفاده آسان، استاندارد و قابل تجاری سازی رایگان است و گروه بهسا در این خصوص حقوق بر عهده نخواهد داشت. بروز رسانی استاندارد های استفاده شده رایگان در بازه های مشخص و بعد از تست نسخه های آزمایشی ارایه خواهد شد و منوط به اعلام قبلی مجموعه خط تولید پروژه بهسا است.

گروه بهسا، حق ادعای شکایت از شرکت ها و اشخاصی که به هر نوع و شکل از محصول این مجموعه کپی برداری نموده اند را برای خود محفوظ میداند و هرگونه دخل و تصرف، فروش نرم افزار بهسا با نام تجاری دیگر و یا هر نرم افزار دیگری را به صورت تجاری مورد تایید قرار نخواهد داد. نرم افزار بهسا دارای قیمت ارایه شده به مصرف کننده است و هیچگونه قیمت خارج از عرف و متغیری به قیمت های ارایه شده در سایت مورد تایید این گروه نخواهد بود.

گروه بهسا حامی قوانین کپی رایت جهانی و رعایت حقوق معنوی پروژه های نرم افزاری در ایران است. این موضوع در عملکرد پروژه و ساختار مجموعه رعایت شده است. استفاده از سیستم عامل ها، ابزارهای ایمن ساز، ساختار امکان استقرار همه و همه بر اساس رعایت قوانین کپی رایت جهانی است. حتی استفاده از نشان اختصاصی تجاری بهسا، فونت های نرم افزار و فایل های ارایه شده در بسته که به صورت اوپن سورس ارایه شده اند، دارای استاندارد های لازم هستند و گروه بهسا افتخار دارد، پروژه ای با محوریت رعایت قوانین بین المللی حقوق معنوی و ایده ایجاد نموده است.

حقوق معنوی بهسا

کلیه حقوق معنوی نرم افزار بهسا، متعلق به این گروه و مدیریت مجموعه گروه بهسا است و هرگونه دخل و تصرف یا کپی برداری از آن حقوق پیگیری قضایی و قانونی را برای خاطی در پی خواهد داشت.