خدمات پس از فروش

همواره قادر خواهید بود تا با مراجعه به سامانه های زیر از خدمات بیشتر گروه بهسا، بهرمند شوید. یک انجمن کامل برای پاسخگویی به پرسش های بی انتها همراه با یک سامانه مدیریت فروش و خدمات پشتیبانی ویژه مشتریان بهسا، ما همواره در کنار شما باقی می مانیم. بهسا بهانه ای برای حضور در جمع “موفق‌ها” است.

gh
شبکه های اجتماعی بهسا

گروه بهسا یک مجموعه غیر انتقاعی است که با حمایت و انرژی مثبت شما پایدار خواهند ماند. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا بروز ترین های تکنولوژی را در بروز رسانی های بهسا شاهد باشید. البته آفرهای ویژه ای برای علاقمندان قرار خواهد گرفت!

ما را دنبال کنید
 امروز : یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸                                                                                     

دانلود برندها

خوش آمدید.

ما بسته ای ویژه برند شما آماده سازی نموده ایم. این نسخه یکی از کاربردی ترین نگارش های نرم افزار جامع بهسا جهت بکارگیری در سازمان و شرکت های بزرگ است. با تکمیل فرم زیر قادر خواهید بود تا فایل های لازم را دریافت نمایید. لازم به توضیح است، این بسته شامل خدمات پس از فروش رایگان و استقرار نیست و در صورت نیاز به کارشناس در خصوص راه اندازی، آموزش، پشتیبانی و استقرار، هزینه های ما به تفاوت آن به بهره‌بردار محترم اعلام خواهد شد. در صورت هرگونه نیاز به پشتیبانی در خصوص پروژه از طریق سامانه پشتیبانی اقدام فرمایید.

فرم زیر را تکمیل فرمایید