فارسی
English

زنجیره تامین و ارزیابی

خرید های خود را هوشمندانه انجام دهید و سود آوری را افزایش دهید

چرا زنجیره تامین ضروری است؟

بازرگان یا تولید کننده، شرکت یا کارخانه تفاوتی ندارد. در هر صورت خدمات یا کالا محصول نهایی ما برای بازارهای هدف مشخص است. در هر مبادله و معامله ای دو طرف حساب وجود دارد و به همین روشنی، یکی بستانکار و دیگری بدهکار خواهد شد. کالا یا خدمات ما به فروش میرسد و ما به تفاوت قیمت های خرید و فروش، سود ناخالص ماست!… بله! داستان همینجاست. سود…. افزایش تفاوت قیمت خرید و فروش یکی از شاهراه های اصلی برای افزایش درآمد است. اما اگر قیمت ها را برای مشتریان افزایش دهیم، آنوقت رقبا، گوی و میدان را از ما خواهند گرفت. پس بهتر است کالا را در همان سطح کیفی، با قیمت و شرایط بهتری خرید کنیم.

سلام. شما با زنجیره تامین و ارزیابی آشنا شدید.

ارزیابی تامین کنندگان

با تشکیل کارگروه های تخصصی مدیریتی، بر آن شدیم تا بهسا، اولین نرم افزار دارای زنجیره تامین متصل به سیستم خرید و فروش در کشور باشد. ارزیابی تامین کنندگان، هنگان خرید، کارشناسان حوزه خرید داخلی و خارجی شما را، به بهترین شکل ممکن راهنمایی خواهند کرد. به عبارت دیگر در بهسا، تامین کننده های مواد اولیه یا کالاها، نه تنها به صورت کامل ثبت می شوند بلکه به صورت تخصصی دارای گرید های متفاوت و ارزیابی جامعی است.

به سادگی در قلمروهای تخصصی، مولفه های مرتبط را انتخاب و امتیازات مورد نظر خودتان بعد از تحقیقات اولیه را در پرونده هر تامین کننده ثبت کنید تا گرید مختص تامین کننده، به آن ، اختصاص یابد. ما تخصصی ترین قلمرو، مولفه و نوع امتیازات را در بهسا از قبل آماده کرده ایم تا به راحتی بتوانید با کمترین زمان، تحلیل های خود از تامین کنندگان را، ثبت و بروز رسانی نمایید و برآیند این فرآیند را، در ادامه در دسترس کارشناسان خرید قرار دهید.

تعریف و ارزیابی تامین کننده

بعد از تعریف و ارزیابی تامین کنندگان در نرم افزار حسابداری آنلاین بهسا، قادر خواهید بود تا بعد از انتخاب کالا در فاکتور های خرید، فروش، پیش فاکتور ها، با رنگ آمیزی مرتبط به شما نمایش داده خواهد شد. تامین کنندگان به ترتیب امتیاز برای شما چیده و نمایش داده خواهد شد تا هنگام خرید، از قیمت های خرید سایرین نیز مطلع باشید و قادر هستید قیمت خرید را با توجه به آنالیز های سریع سیستمی به صورت دلخواه مدیریت فرمایید. انتخاب تامین کننده با توجه به گرید به شما امکان خواهد داد که، خرید های خود را با حداکثر های کمی و کیفی با حداقل قیمت و زمان تحویل و امکان خرید و فروش در اختیار داشته باشید.

همانطور که پیشتر توضیح داده شد، ایجاد تفاوت بیشتر در قیمت خرید می تواند موجب، سود آوری بیشتر مجموعه تجاری شما باشد. همچنین همواره شما را دارای یک بانک اطلاعاتی جامع از اطلاعات تامین کنندگان خواهد کرد. این امتیاز را نیز که قبل از حضور بهسا در دسترس نداشتید، در آیند موجب ارزش آفرینی در مجموعه تجاری شما خواهد شد.