خدمات پس از فروش

همواره قادر خواهید بود تا با مراجعه به سامانه های زیر از خدمات بیشتر گروه بهسا، بهرمند شوید. یک انجمن کامل برای پاسخگویی به پرسش های بی انتها همراه با یک سامانه مدیریت فروش و خدمات پشتیبانی ویژه مشتریان بهسا، ما همواره در کنار شما باقی می مانیم. بهسا بهانه ای برای حضور در جمع “موفق‌ها” است.

gh
شبکه های اجتماعی بهسا

گروه بهسا یک مجموعه غیر انتقاعی است که با حمایت و انرژی مثبت شما پایدار خواهند ماند. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا بروز ترین های تکنولوژی را در بروز رسانی های بهسا شاهد باشید. البته آفرهای ویژه ای برای علاقمندان قرار خواهد گرفت!

ما را دنبال کنید
 امروز : جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸                                                                                     
تصویر آلت

اتصال و همسان سازی با بهسا

روش های همسان سازی داده ها با نرم افزار بهسا

اتصال سایر نرم افزارها یا اسکریپت ها به نرم افزار بهسا، منجر به ایجاد فضای ایمن تبادل آنی اطلاعات و تجمیع پروژه های نرم افزاری در یک نرم افزار خواهد شد. اینکه یک پروژه نرم افزاری خواهان اتصال به نرم افزار بهسا خواهد بود و یا اینکه بهسا نیاز به اتصال به یک نرم افزار دیگر را دارد، در چند آیتم تخصصی قابل بررسی است. ماژول اتصال ساز ( ساده یا پیشرفته )‌ قابلیت تولید وب سرویس های کامل برای اتصال هر نرم افزاری به بهسا را فراهم خواهد آورد. اما کار با وب سرویس ها امری تخصصی است و نیازمند کارشناسان خبره در امر اتصال به وب سرویس های بهسا خواهد داشت. چنانچه در نرم افزار مقصد امکان اتصال به وب سرویس محیا نباشد، کارگروه تولید گروه بهسا، نسبت به ارایه سرویس خدمات ویژه محصول، می تواند با ارایه خدمات تکمیلی نسبت به اتصال سایر پروژه ها به وب سرویس های نرم افزار بهسا اقدام نماید. لازم به توضیح است در صورت تجاری بودن پروژه، نیاز به همکاری در زمینه شناسایی پایگاه داده مقصد وجود خواهد داشت. اما چنانچه نیاز به اتصال بهسا به یک نرم افزار یا اسکریپت دیگر باشد، نیاز به افزونه “ماژول ساز” بهسا خواهد بود. این افزونه با اتصال به پایگاه داده نرم افزار مقصد، آن را در قالب فرم های تحت وب در نرم افزار بهسا، به نمایش خواهد گذاشت. چنانچه لازم باشد داده های دریافتی، با سایر قسمت های نرم افزار بهسا، هماهنگ شود، این فعالیت نیز توسط کارشناسان کارگروه تولید نرم افزار به صورت خدمات ویژه محصول در قالب قرارداد و ارایه پیش فاکتور بسته به میزان فعالیت ارایه خواهد شد. پس در گام اول، بر اساس نیاز سنجی و بررسی پروژه باید نسبت به تعیین تکلیف نحوی اتصال پروژه اقدام نمود.

ساخت وب سرویس API همراه با مستندات فارسی با یک کلیک در نرم افزار BPMS بهسا

اتصال بهسا به سایر نرم افزارها

اتصال ساز بهسا، آماده اشتراک گذاری ایمن بهسا است

ماژول اتصال ساز بهسا در نسخه های ساده و پیشرفته، امکان تولید وب سرویس از نوع RESTful API و REST API را تنها در چند ثانیه فراهم خواهد آورد. این قابلیت ویژه در کنار بانک اطلاعاتی ترجمه شده بهسا و ساخت مستندات خودکار از وب سرویس های تولید شده، در قالب لینک های موثر در راه اندازی، محلی برای آزمایش بر خط وب سرویس، کارشناسان مسلط به کار با وب سرویس ها را به سرعت به اهدافی همچون اتصال به نرم افزار بهسا، راهنمایی خواهند کرد. اتصال به پروژه بهسا، با وب سرویس، در شرایطی کاملاً ایمن و پایدار انجام خواهد شد. اتصال ساز بهسا قابلیت تولید وب سرویس از سایر پایگاه های داده متصل به نرم افزار ( از طریق ماژول ساز ) را داراست. در ادامه، با اتصال ساز بیشتر آشنا خواهید شد.

نمایش چگونگی ساخت وب سرویس API در بهسا

اتصال ساز بهسا، ابزاری پیشرفته است که در قالب یک موتور ساخت وب سرویس در بهسا با محوریت تولید وب سرویس های ایمن از بانک اطلاعاتی بهسا و سایر پایگاه داده های متصل شده به نرم افزار بهسا ( از طریق ماژول ساز ) فعالیت خواهد کرد. بانک اطلاعاتی بهسا به عنوان اولین مرجع در ویدیوی درج شده فوق، برای تولید وب سرویس انتخاب شده است. شما می توانید با فرم ساز جدول های پیشرفته در بانک اطلاعاتی قرار دهید و یا با استفاده فایل اکسل یک وب سرویس پیشرفته تولید کنید. اتصال ساز بهسا، در بسته های سازمانی در دسترس کارشناسان واحد فناوری سازمان یا شرکت شما و واحد استقرار نرم افزار است.

اتصال به تمامی پایگاه های داده در نرم افزار BPMS بهسا و ساخت و ترکیب نرم افزارها

اتصال سایر نرم افزارها به بهسا

ماژول ساز بهسا، به تمامی بانک های اطلاعاتی متصل می شود

ماژول ساز بهسا، یک ابزار قدرتمند جهت ارتباط با سایر پایگاه های داده است. ایجاد درایورهای پر قدرت جهت اتصال از طریق کانکشن و PDO به پایگاه های داده از نوع ORACLE / SQL Server / PostgreSQL / Mysql و.. شما را قادر خواهد ساخت تا بدون نیاز به برنامه نویسی یا حدر رفت زمان، نسبت به ایجاد بستر امن اتصال سایر نرم افزارها به بهسا، اقدام نمایید. مطابق با قوانین کشور، شرکت های نرم افزاری موظف به ارایه مشخصات پایگاه داده جهت مدیریت داده ها در صورت درخواست خریدار خواهند بود. بدین ترتیب مانعی پیش روی اتصال به سایر نرم افزارها وجود نخواهد داشت. اتصال به پایگاه داده نرم افزارهای دیگر، چند قابلیت ویژه در بر خواهد داشت. که در ادامه با آن بیشتر آشنا خواهید شد.

نمایش چگونگی ساخت ماژول حرفه ای در بهسا

اتصال سایر نرم افزارها به بهسا، از طریق ابزار ماژول ساز، موجب خواهد شد تا بتوانید کلیه فرم های نرم افزار بعدی را با نرم افزار بهسا ترکیب نموده و یا اگر چندین نرم افزار به بهسای خود متصل کرده اید، فرم هایی از ترکیب چندین نرم افزار در کنار یک دیگر در اختیار داشته باشید. استفاده از پایگاه داده های متصل شده به بهسا، موجب خواهد شد تا داده ها و ساختار پایگاه داده های متصل شده را، در فرم ساز بهسا، اتصال ساز بهسا، گزارش ساز بهسا و نمودار ساز بهسا نیز در دسترس داشته باشید و از قابلیت های ویژه ی معماری پروژه بر اساس نیاز سازمان یا شرکت بهره‌برداری نمایید.

آشنایی مختصر با پُست‌من Get Post Man

وب سرویس های بهسا را به سورس کد پروژه تبدیل کنیم

اگرچه جا داشت پروژه ای همتای سرویس پُست‌من را در داخل کشور تولید و راه اندازی می نمودیم، اما مجموعه تصمیمات کادر مدیریت، مبنی بر تولید آثار یگانه در جهان است. اما سرویس پست من یکی از سرویس دهندگان بررسی کننده وضعیت وب سرویس‌ها است. آنها را بررسی نموده و خروجی های آنها را به نمایش خواهد گذاشت. حتی قادر است تا نمونه های کد آماده به اکثر زبان های برنامه نویسی را در اختیار برنامه نویسان قرار دهد. از این رو این پروژه از محبوبیت قابل توجه ای در بین تولید کنندگان نرم افزار برخوردار است. پُست‌من را می توان از نشانی وب سایت : https://getpostman.com همواره در دسترس داشت و حتی موبایل اپلکیشن یا اپلیکیشن های PC (ویندوز، لینوکس و مکینتاش) آن را بروی رایانه های شخصی نصب و بهره برداری نمود. وب سرویس های اتصال ساز بهسا نیز از طریق PostMan قابل بررسی هستند و می توانید مستندات کافی برای زبان های برنامه نویسی متعددی را از PostMan در این خصوص دریافت نمایید. جهت آزمایش وب سرویس های بهسا، حتماً از طریق مستندات وب سرویس های تولید شده خود در قسمت مستندات وب سرویس اقدام فرمایید.

بررسی API های ساخته شده در نرم افزار BPMS بهسا با postman

ارتباط با ما جهت برآورد نیاز اولیه

جهت اتصال پیشرفته در اکثر پروژه های سنگین، نیاز به حضور کارشناسان و یا دریافت مشاوره در خصوص نحوی بکارگیری از امکانات و قابلیت های پروژه خواهد بود. همچنین گاهی نیاز است که اطلاعات به محض درج در یک پایگاه داده، در تمامی یا چند پایگاه داده دیگر نیز قرار گیرند. در این صورت نیاز به یک کادر کارشناس جهت برنامه نویسی این بخش خواهد بود که واحد استقرار بهسا، در این زمینه خدمات حرفه ای ارایه خواهد کرد. درصورتی که نیاز به همسان سازی اطلاعات، بدون نیاز به وب سرویس و با استفاده از سرویس ماژول ساز بهسا دارید، لطفاً در ساعات اداری شنبه تا ۴ شنبه با تلفن های : 02195118487 و یا 03195012212 تماس برقرار فرمایید و یا فرم زیر را تکمیل فرمایید تا کارشناسان ما با شما تماس برقرار نمایند.