سئوالات متداول

پرسش های متداول

خوش آمدید. دپارتمان روابط عمومی گروه بهسا، با ضبط و بررسی تماس ها و تیکت های پشتیبانی خریداران گرامی، صفحه ای مطابق با استاندارد FAQ آماده سازی نموده است. تا پرسش های متداول شما عزیزان، برطرف شود و گامی موثر در صرفه جویی زمان ویژه شما و کارمندان واحد پاسخگویی و پشتیبانی برداشته شود. همچنین ارایه میدارد، این پرسش ها در بازه های هفتگی و ماهیانه بروز خواهد شد. از همکاری و بررسی راهکارهای ارایه شده به پرسش های متداول سپاسگذاریم.

سئوالات متداول

به راحتی می توانید با ۳۰۰ مگابایت فضای آزاد بهسا را استقرار دهید. بدیهی است این راه اندازی در نسخه اولیه بسته به نیاز شما  و میزان استفاده شما از منابع در آینده متغیر خواهد بود و چنانچه اطلاعات و داده های شما زیاد بود، در بازه مقتضی قادر خواهید بود تا فضای مورد نیاز خود را ارتقاء دهید.

بلی، مطابق با آزمایشات انجام شده ، قادر خواهید بود بهسا را بروی سرویس های میزبانی اشتراکی یا اختصاصی لینوکس Plesk  راه اندازی نموده و استقرار دهید. همچنین امکان راه اندازی نسخه ۵.۶ پی اچ پی و لودر سورس گاردین نیز باید بررسی شود.

بهسا را می توانید بروی هر هاست لینوکس دارای کنترل پنل سی پنل اورجینال (نه نسخه نال) راه اندازی فرمایید. نسخه ۵.۶ پی اچ پی و لودر سورس گاردین نسخه ۱۱ یکی از پیش نیاز های استقرار بهسا بروی هاست های اشتراکی یا اختصاصی است.