خدمات پس از فروش

همواره قادر خواهید بود تا با مراجعه به سامانه های زیر از خدمات بیشتر گروه بهسا، بهرمند شوید. یک انجمن کامل برای پاسخگویی به پرسش های بی انتها همراه با یک سامانه مدیریت فروش و خدمات پشتیبانی ویژه مشتریان بهسا، ما همواره در کنار شما باقی می مانیم. بهسا بهانه ای برای حضور در جمع “موفق‌ها” است.

gh
شبکه های اجتماعی بهسا

گروه بهسا یک مجموعه غیر انتقاعی است که با حمایت و انرژی مثبت شما پایدار خواهند ماند. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا بروز ترین های تکنولوژی را در بروز رسانی های بهسا شاهد باشید. البته آفرهای ویژه ای برای علاقمندان قرار خواهد گرفت!

ما را دنبال کنید
 امروز : جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸                                                                                     

استقرار نرم افزار بهسا

استقرار مکانیزه نرم افزار BPMS بهسا

خدمات استقرار نرم افزار بهسا

خدمات استقرار نرم افزار، در گروه بهسا دارای واحد مجزا و بلوغ یافته ای از کارشناسان مجرب و آموزش دیده در زمینه های مدیریت صنایع، مدیریت دانش، مالی و حسابداری، خزانه داری و انبارداری، مدیریت فروش و خدمات پس از فروش، تولید و لجستیک است. استقرار بهسا به صورت کامل جزء اهم وظایف این بخش است. این کارشناسان، بعد از آنالیز کامل و شناسایی دو مرحله ای پروژه مطابق با استاندارد خدمات استقرار، اقدام به طراحی و پیاده سازی نرم افزار در محل مراکز و شعبات، کارگاه ها و انبارها می نمایند. بعد از پیاده سازی کامل، نوبت به تحویل و آموزش نرم افزار، در هر بخش متناسب با سطح هر فرآیند خواهد بود. در نوبت بعدی، کارشناسان استقرار با توجه به گزارشات و عملکرد سیستم دستور العملی در یک نوبت، جهت ایجاد بهره‌وری بیشتر در سازمان یا شرکت خریدار ارایه خواهند داد. خدمات استقرار نرم افزار در بهسا، یکی از بهترین روش ها جهت استقرار کامل نرم افزار در این مجموعه های خریداران انتخاب می شود. استقرار نرم افزار نیز، همانند خرید سایر سرویس‌ها و محصولات، دارای قرارداد مکتوب و رسمی است. در این قرارداد میزان فعالیت، نحوی انجام و زمان بندی خدمات کارشناسانه ی شناسایی، تحلیل، پیاده سازی، آموزش و بهره‌وری درج خواهد شد و تمام فعالیت ها تحت نظر کمیته نظارت بر پروژه متشکل از کارشناسان مورد تایید خریدار، به انجام خواهد رسید.

استانداردهای خدمات استقرار

همگام با آخرین نسخه ی نرم افزار مدیریت فرآیند بهسا، استقرار پروژه مطابق با الگوهای BPM و در راستای سیستماتیک کردن فرآیند ها و پیاده سازی BPMS به انجام خواهد رسید. الگو برداری و شناسایی خدمات خروجی BPMN2.0 خواهد داشت و این خروجی ها با فایل های XML قابل پیاده سازی در هر نرم افزاری از جمله نرم افزار بهسا را به تهیه کنندگان این پروژه و سایر نرم افزار ها ارایه خواهد داد. استاندارد APQC نیز یکی از متدهای پیاده سازی نرم افزار در واحد استقرار است. این استاندارد، به کمک مدیران میان رده و مدیران ارشد سازمان و شرکت شتافته و آنان را در ارایه متدهای بروز و پیاده سازی حداکثری مطابق انعطاف پروژه (که البته در نرم افزار مدیریت فرآیند بهسا نامحدود است)، یاری خواهد ساخت. واحد استقرار نرم افزار بهسا، متشکل از کارشناسان کار آزموده و مجرب است که تجربیات متعددی در زمینه استقرار نرم افزارهای متعدد را دارا هستند. بررسی منابع سازمان یا شرکت در راستای ارایه روش های استفاده از ظرفیت های نرم افزار جهت تولید وب اپلیکیشن، موبایل اپلیکیشن و حتی ویندوز اپلیکیشن های مورد نیاز، یکی از راه های کاهش هزینه های سخت افزاری و نگهداری سخت افزار است که از چشم تیز بین کارشناسان استقرار دور نخواهد ماند. ارایه روش ها به نوعی که پایش و مانیتورینگ فرآیندها را همواره در اختیار مدیران قرار گیرد و استراتژی سازمان را بر مبنای شاخص عملکرد کلیدی (KPI) را سرلوحه فعالیت ها قرار دهد، همواره در دستور کار واحد استقرار نرم افزار BPMS بهسا است.

استقرار مکانیزه نرم افزار BPMS بهسا
استقرار، پیاده سازی و آموزش نرم افزار BPMS بهسا

پیاده سازی و آموزش پرسنل و مدیران

در مرحله پیاده سازی نرم افزار که برآورد تحقیقات اولیه و تکمیلی انجام شده و مورد تایید کمیته نظارت بر عملکرد (کارشناسان مورد تایید دریافت کننده خدمات استقرار) خواهد بود، تحقیقات انجام شده منجر به تولید فرآیندهای لازم در نرم افزار بهسا خواهد شد. پیاده سازی این فرآیند ها در قالب پنل های تحت وب، موبایل اپلیکیشن و یا ویندوز اپلیکیشن های مورد نیاز، صورت خواهد پذیرفت. طراحی و تولید ویندوز اپلیکیشن و موبایل اپلیکیشن های مورد نیاز منجر به طراحی رابط کاربری مناسب و در مورد ارایه نسخه های اندروید و iOS و عقد قرارداد الحاقیه در این خصوص خواهد شد. پیاده سازی تنها تولید فرم های لازم در خصوص ارایه فرآیند ها نخواهد بود. بلکه تولید گزارشات متناسب نیز یکی از مراحل پیاده سازی است. این گزارشات که در مرحله بعدی تبدیل به نمودارها و در نهایت به داشبورد های تقویت کننده BI در مجموعه خواهد شد، توانایی رصد استراتژی، پایش و مانیتورینگ سند راهبردی در اختیار مدیران سازمان قرار خواهد داد. در مرحله آموزش، کار با کلیه فرآیندهای پیاده سازی شده در سطح وب، ویندوز اپلیکیشن و موبایل اپلیکیشن، در کارگاه های آموزشی به صورت کامل به کادر و پرسنل، مدیران میان رده و مدیران ارشد ارایه خواهد شد. در مراحل بعدی، مطابق با سند راهبردی و عملکرد در نرم افزار، پایش و گزارشات دریافتی، بهره‌وری مستمر محقق می شود. کلیه خدمات واحد استقرار و آموزش در راستای پروژه نرم افزاری BPMS بهسا صورت خواهد پذیرفت.

هزینه های استقرار نرم افزار

اگرچه تعریف تعرفه عمومی ویژه استقرار پروژه بهسا، به دلیل پیچیدگی های فرآیند ها و ساز و کارها، فعالیتی غیر قابل محاسبه است. اما مطابق با آخرین بررسی ها و دستورالعمل سرپرست واحد استقرار نرم افزار در گروه بهسا، این مجموعه تعرفه ای خاص و منصفانه، جهت شناسایی و پیاده سازی، آموزش و بهره‌وری مستمر، در دستور کار خود قرار داده است. مرحله ی اول شناسایی که در آن برآورد هزینه های استقرار پروژه صورت خواهد پذیرفت، به صورت رایگان برای متقاضیان سازمانی و شرکتی انجام خواهد شد. در این مرحله، بعد از شناسایی نقش و دپارتمان ها، آیین نامه های اجرایی و عملیاتی، دستورالعمل ها و روال فعالیت ها شناسایی و نت برداری خواهد شد. مستندات بدست آمده در قالب پروژه استقرار مطابق با استاندارد “نماتن” (نظام مهندسی استقرار و توسعه نرم افزار) مصوب شورای عالی انفورماتیک، در قالب برآورد میزان نفر/ساعت درگیر در پروژه و قرارداد استقرار نرم افزار همراه با پیش فاکتور، ارایه خواهد شد و کمیته های نظارت بر پروژه تشکیل می شود. لازم به توضیح است، استقرار نرم افزار به صورت کامل، گاهی نیاز به تولید ویندوز اپلیکیشن و موبایل اپلیکیشن جهت صرفه جویی در سرعت عملکرد فرآیندها و کاهش هزینه های سخت افزار و نگهداری زیرساخت است. در این موارد، نیاز به عقد قرارداد الحاقیه جهت تولید پروژه ها مبتنی بر نظر کارشناسان و کمیته نظارت بر استقرار خواهد بود.

عقد قرارداد استقرار نرم افزار BPMS بهسا | نرم افزار مدیریت فرآیند بهسا

برآورد هزینه ها و فرم درخواست استقرار

تعرفه حضور کارشناس در محل تا پایان سال ۱۳۹۷ بدون کسورات و عوارض قانونی

شناسایی اولیه (رایگان)

شناسایی تکمیلی

تحلیل و پیاده سازی

تحویل و آموزش

هزینه هر نفر ساعت : رایگان

هزینه هر نفر ساعت : ۲۳۰ هزارتومان

هزینه هر نفر ساعت : ۲۵۰ هزارتومان

هزینه هر نفر ساعت : ۲۲۰ هزارتومان