خدمات پس از فروش

همواره قادر خواهید بود تا با مراجعه به سامانه های زیر از خدمات بیشتر گروه بهسا، بهرمند شوید. یک انجمن کامل برای پاسخگویی به پرسش های بی انتها همراه با یک سامانه مدیریت فروش و خدمات پشتیبانی ویژه مشتریان بهسا، ما همواره در کنار شما باقی می مانیم. بهسا بهانه ای برای حضور در جمع “موفق‌ها” است.

gh
شبکه های اجتماعی بهسا

گروه بهسا یک مجموعه غیر انتقاعی است که با حمایت و انرژی مثبت شما پایدار خواهند ماند. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا بروز ترین های تکنولوژی را در بروز رسانی های بهسا شاهد باشید. البته آفرهای ویژه ای برای علاقمندان قرار خواهد گرفت!

ما را دنبال کنید
 امروز : یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸                                                                                     

نرم افزار مدیریت فرآیند | نرم افزار حسابداری آنلاین | بهسا

ساخت API در بهسا

بازدید کننده گرامی سلام و عرض احترام

در بروز رسانی نسخه ۵ بهسا، علاوه بر امکان ساخت درگاه انتقال داده ایمن API ، از کلیه جداول بانک اطلاعاتی بهسا، امکان ارایه مستندات کامل جهت استفاده نیز فرآهم آمده است. مستنداتی که با هر ساخت، همراه با اطلاعات اتصال به درگاه برای شما به صورت خودکار آماده سازی خواهد شد. این امر کلیه توسعه دهندگان و شرکت های دارای نرم افزار های متنوع را در راستای یکپارچه سازی سازمان و نگهداری ایمن و قابل انتقال اطلاعات، توانمند خواهد ساخت. درگاه API در بهسا با انتخاب بانک اطلاعاتی، جدول، تعیین نام کاربری و رمز عبور دسترسی به اطلاعات، محدودیت IP که باعث ساخت کلید API خواهد شد، ساخت توکن به صورت دستی و دلخواه، همراهی خواهد نمود. آنچه بیش از پیش در رسیدن به اهداف شما را یاری می رساند، امکان بهره برداری از سایر بانک های اطلاعاتی است. بدین ترتیب که به راحتی می توانید حتی برای سایر سیستم های مدیریت محتوا و سیستم های طراحی شده به راحتی درگاه اتصال بسازید و حتی به راحتی فرم های این جداول را با استفاده از ماژول ساز به بهسا بیاورید. این امکان اتصال در زمان ساخت نرم افزار های موبایل، نرم افزار های تحت سیستم عامل ویندوز، مکینتاش و لینوکس به کمک شما و برنامه نویسان خواهد شتافت و امکان بهره برداری از نهایت کیفیت را برای شما میسر می سازد.

ساخت درگاه اختصاصی API برای اتصال به فروشگاه های اینترنتی برای اولین بار در کشور توسط کارشناسان گروه بهسا محقق گردید و اولین ارایه بهسا، امکان اتصال از طریق API به فروشگاه ساز محبوب ووکامرس بود. با فراگیر شدن نیاز کاربران به اتصال به سایر نرم افزار و فروشگاه های اینترنتی، اپلیکیشن های موبایل و سایر ابزارهای از قبل طراحی شده و یا در دست اقدام، کارگروه تولید و مدیریت تولید مجموعه گروه بهسا، جناب آقای مهندس احمد کرملانژاد، نسبت به دستور تولید و راه اندازی درگاه اختصاصی اقدام نمودند. در ادامه قادر خواهید بود تا با آزمایش بهسا نسبت به بهره برداری از این امکان ویژه اقدام فرمایید.

ارسال نظر

19 + 3 =