خدمات پس از فروش

همواره قادر خواهید بود تا با مراجعه به سامانه های زیر از خدمات بیشتر گروه بهسا، بهرمند شوید. یک انجمن کامل برای پاسخگویی به پرسش های بی انتها همراه با یک سامانه مدیریت فروش و خدمات پشتیبانی ویژه مشتریان بهسا، ما همواره در کنار شما باقی می مانیم. بهسا بهانه ای برای حضور در جمع “موفق‌ها” است.

gh
شبکه های اجتماعی بهسا

گروه بهسا یک مجموعه غیر انتقاعی است که با حمایت و انرژی مثبت شما پایدار خواهند ماند. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا بروز ترین های تکنولوژی را در بروز رسانی های بهسا شاهد باشید. البته آفرهای ویژه ای برای علاقمندان قرار خواهد گرفت!

ما را دنبال کنید
 امروز : یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸                                                                                     

فعالیت ها

فعالیت های حوزه نرم افزار در گروه بهسا

گروه بهسا متشکل از نخبگان و دانش آموختگان ایرانی، تحصیل کرده در دانشگاه های دولتی ایران، آلمان، مالزی است. تجربیات فراوان و گسترده در حوزه نرم افزارهای کاربردی بر پایه وب، در طول سالیان گذشته موجب به تشکیل کارگروهی منسجم در راستای تولید نرم افزار بهسا شد. بهسا بر پایه معماری RUP بنیان گذاری شد. شناخت و فرآیند گرایی، امکان ترجمه نرم افزار به سایر زبان ها و حتی گویش ها، استفاده از ظرفیت بهره برداری برای سازمان های چند شعبه ای و شرکت های چند ملیتی در دستور کار قرار گرفت.

فعالیت های انجام شده در گروه بهسا را می توان به چند دسته تقسیم نمود. گروه بهسا سالیان متوالی، نسبت به ارایه بسته های نرم افزاری تحت وب پرتال ساز، فروشگاه ساز، اتوماسیون و مکانیزه سازی بخش های اداری، خدماتی و خدمات پس از فروش گذشت. نرم افزار های اتوماسیون اداری، سامانه گارانتی کالا که همکنون برخی از زیر بخش های پروژه عظیم بهسا هستند، حاصل تحقیقات و تلاش های انجام شده قبلی این مجموعه است. استفاده از ظرفیت های بالقوه ای که مبنا را در این موضوع قرار دادیم که هر سازمان بتواند ابزاری داشته باشد تا بر اساس نیاز خود به آن شکل دهد. شرکت های ایرانی زیادی در راستای معرفی BPMS و BPMN در کشور اطلاع رسانی کردند. با رعایت اصل محرمانگی، باید گفت، برخی ها نرم افزار های خارجی را ترجمه نمودند، برخی ها از سیستم ها و پلت فرم های آماده استفاده نمودند و برخی ها نیز دانش فرآیند گرایی و شناخت فرآیند را در مرحله پرورش دارند. به معنای واقعی همچنان کارگروه منسجمی برای تولید یک نرم افزار اختصاصی و ملی در کشور مطرح نیست اما، آنچه هدف گروه بهسا را منسجم و پایه گذار بنیادی اولین نرم افزار BPMS ایرانی پایه گذاری نمود، استفاده از بستر دلخواه و پیشرفته ای است که بر اساس نیاز مجموعه و سازمان های ایرانی بنا نهاده شده است.

برای تولید بهسا حتی نسبت به خرید لایسنس فونت آیکن، استفاده شده نیز اقدام شد تا نرم افزاری کاملاً قانونی به خریداران تحویل گردد. بهسا از هر حیص متفاوت است زیرا نه تنها بروی سرور و یا هاست اختصاصی/اشتراکی مشتریان قابل بهره بردای است، بلکه با امکاناتی همچون حسابداری و انبارداری، خزانه داری و زنجیره تامین، خرید و فروش و ارایه اینترنتی، یک تحول بزرگ در سیستم های یکپارچه دارای BPMS محسوب خواهد شد. توانمندی مدیریت نرم افزار بهسا در تعریف گروه های کاربری و دپارتمان ها، حتی بدون نیاز به تحول شگرف، شما را قادر خواهد ساخت تا پنل های مجزا و دسترسی های دلخواه در نرم افزار برای مدیران و کارمندان ایجاد نمایید.

ما بر آن هستیم تا بهسا را محصولی یگانه و بسیار بهینه برای حضور در جهان کنیم. وب سرویس های جامع برای اتصال به هر نرم افزار دیگری آماده باشیم و ماژول های کاربردی موارد نیاز سازمان کاملاً پیش بینی و استقرار داده شوند و در این راه، حضور گرامی شرکای تجاری و خریداران عزیز این محصول را به فال نیک خواهیم گرفت.