وب سایت جدید بهسا

بازگشت به پایگاه خبری
سامانه پشتیبانی مشتریان نرم افزار حسابداری آنلاین بهسا

وب سایت جدید بهسا

راه اندازی و تکمیل وب سایت جدید ما

سلام به همه دوستان و همراهان همیشگی گروه بهسا و علاقمندان و دنبال کنندگان نرم افزار حسابداری و انبارداری تحت وب بهسا. وب سایت بهسا تا کنون بیش از ۵ بار باز طراحی شده اما اینبار، قرار است که تنها ارتقا داده شود. همانطور که مشخص است، برای طراحی وب سایت از وردپرس استفاده شده است. سامانه پشتیبانی به صورت مجزا در یک زیر دامنه قرار گرفته و سیستم سفارشات، درخواست دمو و توضیحات و وبلاگ بهسا نیز، مکانیزه شده.

سامانه پشتیبانی مشتریان نرم افزار حسابداری آنلاین بهسا

سامانه پشتیبانی مشتریان نرم افزار حسابداری آنلاین بهسا در نشانی : my.behsaa.com بدون نیاز به عضویت

قصد داریم از این پس نسبت به ارتقای محتوایی وب سایت اقدام کنیم. این موضوع باعث خواهد شد تا در زمان بسیار مناسب به محتوای مورد نظر خود در هر بخش دسترس داشته باشید. آنچه که بیشتر مورد توجه قرار گرفته را می توان طراحی ساده و روان وب سایت تلقی کرد. لوگو (نشان تجاری) جدید بهسا نیز باز طراحی شد و امکان درخواست هایی که قبل از این تنها با تماس تلفنی امکان پذیر بود. به صورت مکانیزه در اختیار شماست.

از اینکه به وب سایت ما سر میزنید، بسیار ممنونیم. همچنین بزودی امکانات و بروز رسانی های جدید را در قسمت وبلاگ بهسا در دسترس تان قرار خواهیم داد. همچنین سپاسگذاریم که با ما همراهید و با نظرات و پیشنهادات خودتان به ما کمک میکنید.

با احترام – واحد وب و تبلیغات

گروه بهسا

به اشتراک گذاری پست

بازگشت به پایگاه خبری