خدمات پس از فروش

همواره قادر خواهید بود تا با مراجعه به سامانه های زیر از خدمات بیشتر گروه بهسا، بهرمند شوید. یک انجمن کامل برای پاسخگویی به پرسش های بی انتها همراه با یک سامانه مدیریت فروش و خدمات پشتیبانی ویژه مشتریان بهسا، ما همواره در کنار شما باقی می مانیم. بهسا بهانه ای برای حضور در جمع “موفق‌ها” است.

gh
شبکه های اجتماعی بهسا

گروه بهسا یک مجموعه غیر انتقاعی است که با حمایت و انرژی مثبت شما پایدار خواهند ماند. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا بروز ترین های تکنولوژی را در بروز رسانی های بهسا شاهد باشید. البته آفرهای ویژه ای برای علاقمندان قرار خواهد گرفت!

ما را دنبال کنید
امروز : یکشنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۸           مشاوره رایگان : 95012212-031 و 95118487-021

نرم افزار مدیریت فرآیند | نرم افزار حسابداری آنلاین | بهسا

با حسابداری تحت وب بهسا آشنا شوید

حسابداری آنلاین

حسابداری دوبل

حسابداری تحت وب در بهسا

حسابداری ۷ سطحی بهسا دارای امکان تعریف ۴ سطح تفضیل شناور، به شما این امکان را خواهد داد تا با حداکثر امکانات نسبت به تعریف اطلاعات اولیه و زیرساخت اولیه مالی مجموعه با دسترسی کامل اقدام فرمایید. آنچه بعد از ثبت سرفصل های مجموعه در اختیار شما قرار خواهد گرفت، تعریف دوره های دلخواه مالی و دفاتر مجزای ثبت اسناد در کنار امکان ثبت اسناد به دو صورت دستی و خودکار است. اسناد دستی در بهسا در سه قسمت در اختیار شما خواهند بود. سند های دستی که یکی از محبوب ترین نوع ثبت سند حسابداری در نرم افزار یکپارچه بهسا هستند. این نوع اسناد، بر اساس سرفصل های مورد نظر شما انتخاب شده و قادر خواهید بود تا سند های تراز با امکان عطف سند، تعریف مرجع سند، پیوست فایل به اسناد، جعبه دلخواه توضیحات جهت درج توضیحات تکمیلی اسناد و… اضافه نمایید تا ثبت هایی دقیق و عاری از مشکل داشته باشید. همچنین قادر خواهید بود تا با ثبت اسناد هوشمند پرداختی و دریافتی، اطلاعات تکمیلی موارد پرداختی و دریافتی را تا ریز ترین اطلاعات در اختیار داشته باشید. اطلاعاتی همچون ریز اطلاعات چک ها، حواله ها و موارد پرداختی صندوق، تنخواه گردان، و مشاهده فوری ریز اطلاعات مشتریان نیز، امکانات منحصر به فردی در اختیار خواهید داشت.

گزارشات عملیاتی، دفاتر و ترازنامه ها

گزارشات مالی همواره از موارد مهم انتخاب نرم افزارهای مالی محسوب خواهد شد. بهسا با ارایه گزارشات عملیاتی از پرداختی و دریافتی ها و اسناد اعتباری سازمان شما، دفاتر مالی گروه، کل، معین و تفضیل، گزارش اسناد و اشخاص، دسترسی شما را به تمامیت اطلاعات مالی مجموعه حفظ نموده است. امکان تعریف و ایجاد ترازنامه های آزمایشی، مالیاتی و ترازهای سود و زیان بخشی از این دست امکانات است که در نسخه آزمایشی استقرار یافته بهسا، قابلیت تعیین فیلتر های تکی و ترکیبی برای شما قرار گرفته است. امکان جستجو در تمامی دفاتر و گزارشات با تایپ حداقل کاراکتر، همراه با امکان دریافت خروجی اکسل، پی دی اف و امکان چاپ با سربرگ مجموعه یا سازمان شما، برخی دیگر از این امکانات محسوب خواهند شد.

نبض کسب و کار آنلاین شما با نرم افزار یکپارچه ساز بهسا

ارسال نظر

بیست − 6 =